| dariuşiatât a întrebat:

Bună seara tuturor.
Ce părere aveţi despre relaţiile "virtuale"?
Pentru că eu sunt cu o fată de prin Decembrie, ne înţelegem foarte bine şi chiar simt ceva foarte puternic pentru ea.Aş vrea să ne cunoaştem în realitate dar...

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Hm nu merg.si spun asta pentru ca mie nu mi-a merslaughingdar daca e sa dau exemplu relatia unui amic.s-au cunoscut pe hi5 acum 5 ani s-au vazut peste 1 an s-au placut s-au casatorit..Adevarul? Nu stii de unde poate sari iepurele sau iepuroaica.Eu zic sa o continui.ce o sa pierzi?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se merita, nu merg...

| WildDream a răspuns:

E mai mult o amagire decat o relatie adevarata...

| noulfischer a răspuns:

Nu sunt sanatoase. Daca nu vrea sa va vedeti incheie ''relatia'' virtuala!

| SweetCake022 a răspuns:

Buna!
Eu nu am incredere deloc in relatiile virtuale, pentru ca poate sa fie de fapt un om nebun sau ceva de genu' [ laughing ].
I s-a intamplat si unei prietene.
Oricum fa ce-ti spune inima. happy