| maria_9426 a întrebat:

Sunt intr-o situatie cam dificila pentru ca ma plac 2 baieti si eu nu stiu pe care sa aleg. Unul este in clasa cu mine ma place de putin timp, iar celalat ma iubeste de aproape 2 ani. Cu amandoi ma inteleg bine. Niste sfaturi sau ceva m-ar ajuta.
Ms, dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| Katalinn a răspuns:

Eu cred ca exista o diferenta intre: A placea o fata. sau A iubii o fata...Eu cred ca alegrea cea buna este CeL Care crezi tu ca te iubeste. poate la celalat e ceva pe moment...Acum e alegerea ta.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| kire a răspuns:

Nu stiu...cel cu care te simti mai bine lasa-ti inima sa aleaga!winking

| Chocolatte_8068 a răspuns:

Huh.ai noroclaughingeu zic sa fii cu cel care te iubestehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege'l pe acela care te iubeste.cred ca ve'ti avea o relatie normala.placuta.interesanta