| maria_9426 a întrebat:

Sunt intr-o situatie cam dificila pentru ca ma plac 2 baieti si eu nu stiu pe care sa aleg. Unul este in clasa cu mine ma place de putin timp, iar celalat ma iubeste de aproape 2 ani. Cu amandoi ma inteleg bine. Niste sfaturi sau ceva m-ar ajuta.

Ms, dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Sinceritate777 a răspuns:

Vezi si tu da care iti place mai mult! Eu as zice sa il alegi pe cel care te iubeste de 2 ani pentru ca te iubeste sincer. Si cel care te place de putin timp, te place pentru ceea ce ai devenit tu intre timp (ti-a crescut mai mult sani si fundul etc etc...) nu pentru ceea ce esti. funda?:X

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Sincer mi se pare mai ok tipul care te iubeste de 2 ani deoarece te iubeste de mult timp si nu esto pentru el o pasiune trecatoare si in al doilea rand nu este bine sa ai iubitul in clasa cu tine deoarece vor interveni colegii.
Dar daca tot nu sti pe care sa alegi fa o lista cu "pro si conta sa fiu cu x sau y"
Bafta

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Cel care este mai frumos

| Ionela256 a răspuns:

Pune-i la incercare:daca ai o prietena buna,pune-o sa se dea la amandoi,si cel ce va fi atras foarte tare de ea,inseamna ca nu este pentru tine,in acelasi timp sa o pui pe ea sa vorbeasca urat despre tine,sa vada cum reactioneaza,ce zic,afirma.dau din cap, incep sa se certe cu ea, ca nu are dreptul sa te faca ex:barfitoare...etc.vezi.o sa mearga, asa am facut si eu

| SakuraCriss a răspuns:

happy Nu mi se pare o idee buna sa faci un cuplu cu cel din clasa. Daca lucrurile merg rau? Totusi am avut prieteni care s-au cuplat in perioada liceului si inca sunt impreuna. Sfat : Mergi spre cel care te face sa razi, sa te simti bine