| BiAnCa765430 a întrebat:

Buna sunt intr-o situatie si nu stiu ce sa fac prietenul meu la care tin enorm nu imi mai raspunde de 2 zile la telefon, la mesaje, si nici pe facebook pur si simplu ma ingnora total eu nu stiu ce sa mai fac i-am zis sa ne intalnim nu a venit mi-am cerut scuze el nimic ma ignora total dati-mi niste sfaturi si sincere va rog nu gen lasa dragostea si punete pe carte sau mai stiu alte prosti Ofer funda raspunsului care m-a ajutat cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| fotbalistata a răspuns:

Am inteles esti micuta, nu vreau sa te jignesc dar daca baiatul nu te mai place lasa'l in pace.sau daca nu si tot esti asa ambitioasa trebuie sa ai sange in vene si te duci si il abordezi face to face! bafta!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

I-ai făcut ceva ce l-a afectat...

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Esti mult prea vaga in ce spui.
Din ce spui, eu deduc urmatoarele(nu garantez ca realitatea e asta - e o analiza a ceea ce ai scris si modul in care te-ai exprimat) :
Lucrurile stau in modul urmator.Tu esti mult mai implicata in relatie decat el.Esti genul 'clingy' si asta il sufoca.Acum are nevoie de spatiu.Pe viitor, incearca sa te abtii sa-l cauti tot timpul.Nu-i mai trim mesaje, nu-l mai suna, etc.Ca sa-ti dai seama, trimite aproximativ un sfert din numarul de mesaje pe care il trimiti intr-o zi obisnuita.Stiu ca e greu, dar daca nu vrei sa-l pierzi de tot trebuie sa-i acorzi un pic de spatiu.