| Denissssssssssssssssa a întrebat:

Bună, tuturor. Mă adresez în special fetelor care au peste 16. Recent, am cunoscut un băiat care este ma mare ca mine cu 5 ani, eu având 17 iar el 22. După ce am conversat pe Facebook și am flirtat, am stabilit să ne întâlnim ca să mă ia cu mașina și să mergem la el acasă ca să facem sex. Când a ajuns la mine la poartă, am văzut că în mașină mai era încă un băiat tot cam de vârsta lui și l-am întrebat pe el cine este acel băiat iar el mi-a spus că e un prieten de-al lui. Am urcat în mașină iar pe drum mi-a spus că nu mai putem merge acasă la el pentru că ai lui sunt acasă așa că am mers la un bar dintr-un oraș unde am petrecut ceva timp, după care, în drum spre casă când deja se înoptase, el a început să mă sărute, la fel și eu pe el dar la un moment dat m-am oprit pentru că prietenul său era în spate și se uita insistent la noi iar el mi-a zis să nu-mi fie jenă, că prietenul lui nu spune nimic așa că, am mers cu mașina pe un drum și am ajuns la un fost depou de la marginea orașului, ca să facem sex, Când am ajuns, i-am zis prietenului meu că nu pot să fac asta dacă amicul său stă cu noi în mașină așa că, el i-a zis amicului său să iasă puțin din mașină. Prietenul său a ieșit, iar noi am făcut sex iar după ce am terminat, el mi-a spus că dacă vreau să fac sex și cu acel băiat, el nu se supără și că pot să o fac dacă vreau. Eu i-am zis că nu sunt de acord, decât dacă participă și el iar după ce am fumat o țigară, prietenul său a intrat în mașină și am acceptat să fac sex cu iubitul meu și prietenul lui. A durat cam 30 de minute, timp în care am încercat și anal dar problerma este că și prietenul meu și amicul lui au ejaculat în mine pentru că nu a folosit nici unul din ei prezervativ deoarece am mers pe încredere pentru că am zis să au experiență și vor ști ei mai bine ce să facă. După ce am terminat, am mers la un non-stop, prietenul meu mi-a luat un energizant iar amicul lui, în timp ce iubitul meu se afla în magazin, a insistat să-mi dea 100 de lei, ca o atenție iar eu am zis că nu am nevoie de banii lui dar el mi-a zis că se supără dacă nu accept banii aceia iar până la urmă, fără să știe iubitul meu, am acceptat banii, dat fiind faptul că eu nu am deloc bani și sunt o fată destul de săracă... În mintea mea, mi-am zis că poate îmi voi lua ceva de banii aceia și de asta i-am acceptat, chiar dacă m-am simțit puțin aiurea pe moment. După, iubitul meu a urcat în mașină și m-a lăsat pe mine acasă dar de 5 zile, nu îmi mai răspunde la mesaje pe telefon și îmi zice într-una că are treabă, că mă va contacta el, dar nu mă mai contactează deloc. Acum, mi-e teamă să nu rămân însărcinată după ce și el, și prietenul lui au ejaculat în mine și nu prea știu ce să fac și mă tem să nu mai vrea să ia legătura cu mine. Nu mă mai sună și mă ignoră iar eu am început să am dubii și mă tem ca amicul lui să nu-i fi spus despre faza cu banii ce mi i-a dat mie... Voi ce sfat îmi dați, ce aș putea să fac? Cu toată jena o spun, m-am simțit ca o panaramă după seara respectivă, după ce am făcut asta cu ei doi și acum regret enorm acea experiență și mai ales că i-am acceptat banii acelui băiat. V-am împărtășit vouă asta deoarece nu aș putea să vorbesc asta cu prietenele mele sau cu apropiații deoarece mă tem să nu fiu văzută rău după aceea și de aceea am ales să intru pe acest site și să vă zic situația ce mi s-a întâmplat. Voi, fetelor, ați mai trecut printr-o situație asemănătoare cu a mea?

12 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Esti un troll obosit, spune-mi te rog ca esti. Mi-e sila...

| Denissssssssssssssssa explică (pentru Ririru):

Reacționezi astfel deoarece și tu, probabil, ai trecut prin asta cândva, așa-i?
Eu am nevoie de un sfat de la o persoană matură, nu am nevoie de jigniri și nici să fiu judecată.
Dacă vei fi ș tu vreodată în situația asta, vei vedea atunci cum e atunci când toți te disprețuiesc doar pentru simplul fapt că ai fost o copilă naivă pentru că te-ai lăsat manipulată de un ticălos ce ți-a promis marea cu sarea dar care, într-un final, el nu a făcut decât să-ți distrugă reputația și să te transforme în cârpa lui. Dumnezeu vede tot iar mai devreme sau mai târziu i se va întoarce pentru că s-a jucat cu mintea unei adolescente neprihănite.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Denissssssssssssssssa):

Noi suntem oameni inzestrati cu ratiune. Putem rade foarte simplu si usor de tine si de cei ca tine si sa va aratam cu degetul, dat fiind faptul ca ai avut liber arbitru. Daca nu stii sa gandesti, lasa-ne pe noi in pace sa radem de voi.

| Violleta2022 a răspuns:

Deci te-ai prostituat pe bani!
Din pacate, nu poti face nimic, da-i inainte, macar faci un ban cinstit!

| Necunoscut112 a răspuns:

Mai încetează cu poveştile astea inventate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti troll, ai fost folositã prietenul tãu sa inteles de fapt cu celalalt, poate a avut omul datorii alte chestii sau asa a vrut, Oricum nu sunt prieteni a fost doar o afacere, altfel ai dat de cel mai tãntãlãu baiat.
Oricum ai grija la faze din astea, poate fi periculos cu ce baieti te inhaiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica sa nu devii frustrat de viata cand vezi atata prostie in jur...
Troll sau nu, astfel de cazuri sunt la tot pasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai citit asta acum vreo lună. laughing

| Jonas94 a răspuns:

E trolaj maxim aici. Cunosc un troll, dacă răspunde sau nu la dialog.
Cred că e aceeași persoană în spatele a atâtor useri care pun întrebări sau povestesc ceva, dar pur și simplu nu mai răspund după aceea.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Felicitari, ai facut pe prostituata, asta daca nu este o postare la caterinca?

| Maskoff a răspuns:

Nu cred că nu mai îți mai răspunde din cauza la aia 100 de lei. Puțin cam logic că nu a vrut ceva serios cu tine. Poate ești însărcinată, sau poate ai avut norocul sa nu fi in perioada fertilă... Dacă au trecut 2 săptămâni de atunci, fă-ți un test de sarcină.
Și pe viitor. nu mai fi așa naivălaughing

| Hanta1 a răspuns:

Te-a folosit pe post de sex,atat.A vrut sa te puna la incercare atunci cand te-a intrebat daca vrei sa faci sex si cu prietenul lui,iar tu, ca o nebuna, ai acceptat, ceea ce te-ai injosit maximum in fata lui, nu mai zic ca faza cu banii l-a convins intotalitate.Nu mai face chestii de genu' niciodata.Lasa-te cautata,nu cauta.
P.S Si eu sunt saraca, n-am bani nici de trecut strada, dar stiu ca pot fi la inaltime si fara bani, nu trebuie sa accept josniciile altora ca sa imi pot cumpara ceva.Pur si simplu astept, astept sa imi produc singura banii si sa le dovedesc ca am ajuns acolo unde trebuie si fara banii lor