| julio238 a întrebat:

Buna sunt iulian.sunt casatorit de 9 ani imi iubesc sotia dar a intervenit o alta fata la mijloc si cred ca sunt indragostit de ea lulea.Ma iubeste enorm dar e mai mica ca mine cu 10 ani.totul a pornit de la un simplu compliment facut de mine ca e frumoasa si ca are ochii frumosi.E casatorita si ea de ceva timp.nu putem fi macar amanti"ma scuzati" pentru ca ea e cu sotul ei 24 ore pe zi..adica lucreaza impreuna si pleaca amandoi acasa adica nu sunt sanse nici macar sa ne vedem sa stam de vorba noi doi sa punem totul cap la cap. Spuneti-mi va rog ce sa fac.Sunt prins intre menghina.

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti si mitocan si ipocrit. Nu ai curajul nici aici sa recunosti ca ai dori sa-ti inseli sotia, ca ai vrea si altceva. Nu esti nici primul, nici ultimul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti spune ca iubesti atunci cand doresti sa inseli si ce anume te face sa crezi ca si ea te iubeste?

| julio238 explică (pentru anonim_4396):

Mi-a spus ca ma iubeste si ca nu poate trai fara mine si ca mai bine ar pleca in tara sa ma uite. vreau ca spun ca nu suntem in romania.ier relatia ei cu sotul nu merge bine deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai, las-o incolo de treaba, te-ai gasit sa intrebi minorii despre presupusa ta casatorie...mergi la un control psihiatric, nu la psiholog.

Probabil ca e o farsa povestea ta.

| julio238 explică (pentru anonim_4396):

Am facut ce ati spus voi, am vb cu sotia mea a reactionat urat dar a inteles despre ce e vorba.eu am evitat sa mai trec pe acolo unde lucreaza sa nu o mai vad dar totusi e greu. simt ca mi-e dor de ea si as vrea sa o vad, pur si simplu nu pot sa mi-o scot din minte si credeti-ma nu vb doar de sex.alceva ce mai pot face? off urata situatie.si va mutumesc pentru raspunsurile date, apreciez asta.

| stpu a răspuns:

Asta e doar o chestie de sex. Atat timp cat nu sti ce gandeste acea persoana, ce caracter are, ce capricii, cum se comporta... e doar atractie. Vrei sa faci sex cu ea, iar dupa ce se va intampla asta o sa te intorci la nevasta.
Nu-i problema. Multi barbati patesc asa ceva, chiar daca sunt intr-o relatie cu o femeie.
Eu zic sa faci mai repede sex cu individa asta, ca sa scapi de stres, de presiunea de pe umerii tai. Oricum, scoateti din cap ideea ca esti indragostit de ea. O sa vezi ca dupa ce i-o tragi de cateva ori, n-o sa mai simti nicio atractie pentru ea.
Dar vezi macar sa fie mai frumoasa decat sotia, mai dotata si sa faca sex mai bine. Altfel faci o greseala laughing

| December a răspuns:

Daca iti iubesti sotia atunci ar fi poate mai bine sa te concentrezi asupra ei. Ca fata respectiva e "ocupata" 24 din 24 e mai bine pentru amandoiwinking. Sigur ca fiecare e liber sa faca ce vrea. Aici nu putem noi sa-ti spunem ce sa faci fiindca e viata ta, casnicia ta in joc. Eu mi-am spus doar o parere.

| Pitiica a răspuns:

Daca va iubiți soția rămâneți cu ea. Dar daca dumneavoastră deja v-ați gândit la posibilitatea de a fi amantul acelei femei nu știu câtă iubire si respect aveți pentru soție. într-o relație e loc pentru 2, atat.9 ani de căsătorie....sa ii pierdeți pentru câteva zile de plăcere cu alta femeie, nu cred ca merita.si nu cred ca acea femeie căsătorită va va da mare importanta atâta timp cât are acasă tot ce are nevoie.ar trebui sa va gândiți la ce aveți dumneavoastră acasă și că nu se merita sa dai cu piciorul, la o relație de 9 ani.

| julio238 explică (pentru Pitiica):

Da dar sunt nebun ea.nu stiu sunt foarte incurcat
.e prima oara in viata mea cand se intampl asta
nu stiu ce sa fac

| julio238 explică:

Nu e nici o farsa
. sunt indagostit de ea.iar relatia mea cu sotia... e un pic gam greu sa va explic dar nu stiu ce sa fac.