| myky_9353 a întrebat:

sunt Myky, am si eu o intrebare!
Am primit un trandafir rosu de ziua indragostitilor de la iubitul meu, sau uscat petalele dar au dat LASTARI NOI DIN EL:
CE INSEAMNA?
Subliniez ca e pentru prima data cand mi se intampla asa ceva, am primit foarte multi trandafiri pana acum. happy
Nu am pace pana nu aflu ce inseamna acest semn...
Va rog raspundeti-mi cat de multi.
Va multumesc la toti.

3 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Daca esti superstitioasa, poti crede ca e semn, ca va fi bine. Dar daca nu, eu zic ca nu e nimic important, dar totusi interesant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ca interesant happy... probabil e semn ca e jumatatea inimii tale si ca dragostea voastra nu se va ofeli niciodata si mereu va inflori tot mai mult... frumos!

| myky_9353 explică:

Decitongueetalele trandafirul sau uscat frunzele au cazut si in locul la fiecare frunza a crescut lastar, au crescut destul de mari.Trandafirul e pus din ziua in care l-am primit in apa, nu am schimbat apa deloc(la 2saptamani completez mereu apa) si acum este minunatia asta de floare.
Vroiam sa stiu ce inseamna? Pt. mine e foarte interesant.