| FreeLife a întrebat:

sunt nou aici pe forum si in primul rand vreau sa va urez un an nou fericit si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca!

In al doilea rand am o intrebare despre o relatie mai vechie... dar care nu stiu, ma afectat si pe mine si partenera!
Povestea incepe asa: acum 2 ani o colega de clasa caruia ii placea de mine m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea(i-a spus unei colege dea ei care mi-a spus cat de mult ii place de mine si asa am vorbit)... relatia nu a durat mult.Anul urmator la fel, doar ca de data asta cred ca am facut o greseala care n-ar fi trebuit sa o fac si anume: mergeam cu o alta colega(din alta clasa) acasa caci m-a rugat sa merg cu ea (sa o conduc acasa dar mergeam de mult era, sa zic asa o chestie aproape obisnuita) si m-am intalnit in drum spre casa colegei ce o conduceam, cu cea mai buna prietena a iubitei mele... si a doua sau a treia zii ne-am despartit(adevarul e ca nici eu nu i-am prea acordat atentie. Dar acum se comporta cu mine de parca as fii ultimul om de pe pamant. Am nevoie de ajutor! Va rog.

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Se intoarce roata nu ai pretuito cand ii placea de tine acum nu poate te uraste ai facut-o sa sufere

3 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii`! hmm fi indiferent n`o baga in sheamaoh go on o sa realizeze ea ke`a pierdut.

| cOnTexT a răspuns:

Frate, nu merita, ei i palce de tine se chinuie sa fie asawinking ea sufera mai mult! si cea mai buna prietena a prietenei tale merita o bataie :X laughingwinking

| FreeLife explică:

Multumesc cred ca aveti dreptate s-a cam intors roata nu ma mai trateaza ca... Acum vorbim din nou etc. poate reincep o relatie calumea! multumesc de ajuor