| grig11 a întrebat:

Buna sunt nou pe TPU! si o o sa incep cu inceputul asa deci am 11 ani am un prieten de 12 ani (cel mai bun prieten) si el a cunoscut o fata cu un am mai mic decat mine el o placea dar ea nul placea iar ea mai avea o prietena top mai mic decat mine iar mie a inceput sa-mi placa de prietena fete care prietenul meu o placea asa numele prietenei fetei alea e andreaa si fata placuta de prietenul meu o cheama ana o placea pe andrea dupa aia am intrebat-o daca ma place si a zis nu atunci m-am enervat si am inceput so plac pe ana e acelasi ge ca mine
(retras) si ana a zis ca nu ma place dar no pot scoate din minti cum fac sa ma placa? multumesc.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu prea am inteles mare lucru.
nu prea cred ca daca ana este o fata retrasa ii place de tine.stii de ce ca e mica! are 10-11 ani, toate fetele se dezvolta diferit, deci cred ca peste cativa ani o sa ai sanse la inimioara ei, dar asa nu...sunteti mici amandoi, lasa iubirea.

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Copil tembel pierdut borcan zacusca.

| grig11 explică:

Derye vezi cum vorbesti da

| alynutza_4997 a răspuns:

Tare asta derye te sustin intru totul esti tare si mai ales figura de la avatar ~> ~v ~V d:p

| Cristi_4255 a răspuns:

Daca nu te place nu are rost sa mai insisti ca nu va merge nici cum, si eu am avut situati asemanatoare si stiu cum te simti.