| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa incep, totul a inceput acum o saptamana. Vorbeam cu iubitul meu [ trebuie saspun ca eu am 15 ani jumatate si el 17] si el mi-a zis ca nu il intereseaza sexul intr-o relatie. [ Eu fiind virgina si el nu ]. Dar de fiecare data cand ne vedem el imi punea mana pe sanii, pe fund, pe vagin. Eu nu ma trageam pentru ca lucrul acesta ma excita. Oricum nustiam ce sa inteleg prin acele gesturi. Dupa cateva zile m-a chemat la el pentru ca parintii lui au fost plecatidin oras. Stateam si ne uitam la tv cand el mi-a dat bluza jos, apoi sutienul si ma mangaia, apoi eu i-am dat jos pantalonii si ma jucam cu penisul lui. El mi-a dat si mie pantalonii jos si m-am intrebat daca vreau sa fac asta. I-am zis ca vreau dar protejat. Dupa aceea a patruns in mine. Mi- a placut foarte mult. M-am simtit bine. Apoi i-am facut oral si s-a excitat foarte tare si a intrat din nou in mine cu putere si a continuat asa. Este ceva rau cu faptul ca am facut asta? E prea devreme?

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Daca ai fost pregatita inseamna ca e ok. Daca ti-a placut n-ai de ce sa te simti vinovata! E oarecum devreme...dar repet, tu ai luat decizia asta!big grin

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este prea devreme si riscul tau de a face cancer de col uterin este acum de 9-10 ori mai amre decat daca ti-ai fi inceput viata sexuala dupa 17 ani si jumatate. Este foarte important sa ajungi la un ginecolog bun si sa ramai in supravegherea lui, mergand la consultatii macar o data la 6 luni. La inceput, va trebui sa mergi cu un parinte, fiindca esti prea mica si este ilegala consultatia ginecologa a unei fetite cu varsta sub 16 ani.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Brigaela):

Nu te mai chinui sa raspunzi la toate distrusele, sunt sigura ca nu va face ce ai zis tu

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

VacutzaPoartaTanga, foarte urate raspunsurile tale. Sa-ti fie rusine!

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Brigaela):

Rusine ca ce? ca sunt prea sincera? neah oh go on

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu stiu de ce ne mai intrebi acum, sincer!

| TitiDrLove a răspuns:

Nu e nimic rau, a fost decizia ta...

| T4ny4 a răspuns:

E ceva normal sa vrea sa te atinga, esti iubita lui! E atras de tine! Si esti f norocoasa! Uite Anca de mai jos de exemplu e atat de frustrata sexual ca scenele acestea normale i se par "povesti" laughing

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu`ii niciodata prea devreme depinde de tine daca tie iti place si tii la baiatul asta si el la tine pute`ti continua dar totusi protejat.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ce cu*** penala esti straight face
daca de la varsta asta faci sex, plus ca mai faci si oral peste trei ani unde esti? pe centura? nici macar nu ai specificat ca va iubiti, mi-e scarba de tine fetito straight face

| Anca95 a răspuns:

Suna ca o scena de film porno, sincerlaughing nu te cred btwlaughing

| bbyyyyyyyy a răspuns:

@Anca ce tii se pare atat de iesit din comun? :S

| bbyyyyyyyy a răspuns:

La asta ma gandeam si eu =]] Mersii ca ma intelegi. Iti dau funda

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Vacutz-o esti atat de frustrata sexual incat nustii ce vorbesti. Curva inseamna sa umblu cu mai multi, dar eu si iubitul meu suntem impruna de un an si ceva. Si chiar daca nu am specificat ne iubim.
Brigaela iti multumesc mult pentru sfat, o sa am in vedere ce ai zis.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

Nu sunt frustrata deloc,si tu ''nustii'' sa scrii straight face mda asa e,acum umbli cu unul dar cand daca te desparti de el imediat si gasesti pe altu? si se desparte si ala si tot asa, peste cativa ani vei fi c****, deci vezi tot acolo ajungi.In fine poate am exagerat putin dar ce conteaza, nu eu imi distrug viata ci tu.

| Brigaela a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

Tanya, nu e vorba de frustrare sexuala, ci de un mod urat si vulgar de a-ti spune un adevar dur: la varsta ta este incorect, imoral si foarte urat sa fii activa sexual. Mai este si ilegal, asa ca tu esti aici cu musca pe caciula. Nu trebuia sa-ti spuna atat de vulgar, dar nu poti nega ca ai un comportament imoral si nepotrivit unei fete normale si educate de varsta ta, ceea ce ridica mari probleme.

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Nustiu, dupa parerea mea, a unei fete de 16 ani aproape, mi se pare ok, atat timp cat nu fac asta atat de des si o fac protejat. Iar tu vacutz-o ti-ai spus deja parerea, puteai sa o spui mai frumos dar ti-ai spus-o si acum poti sa taci. Nu sunt curva pentru ca am facut asta cu prietenul meu pe care il cunosc de 5 ani si suntem impreuna de 1 an si ceva. Daca comentezi asa la mine care am 16 ani, ce mai zici de pustoaicele de 12 ani care fac asta?

| Brigaela a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

Varsta minima legala pentru fete este 16 ani. Varsta minima recomandata medical este 17 ani si jumatate. Varsta minima a unei fete educate este 18 ani. Faptul ca exista persoane mai imorale si cu un comportament mai lipsit de educatie, nu este un motiv. Sunt femei care se prostitueaza, oameni care omoara alti oameni, nu e cazul sa le luam ca model. Accepta ca ceea ce faci tu este urat si ca lumea are dreptul sa-si formeze o parere negativa despre tine. Pe oricine ai intalni, te va considera la fel, nu mai fi uimita sau intrigata. Doar ca este dreptul tau sa fii imorala si sa te comporti urat. Nu trebuie sa fii jignita pentru asta, Vacutza trebuia sa ti-o spuna frumos, nu vulgar. Totusi, adevarul din vorbele ei exista si comporta-te ca atare, nu te preface.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Brigaela):

Asa mai merge love struck

| Brigaela a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Asta nu inseamna deloc ca tie nu ar trebui sa-ti fie rusine pentru modul in care te exprimi si care spune multe despre tine. Si nu lucruri bune.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Brigaela):

Rusine tot nu-mi e