| cristina_8214 a întrebat:

sunt noua pe aici si as vrea sa va intreb ceva.maine ma intalnesc cu un prieten sa facem cunostina cica. j am pus si un pariu inainte si pariul a fost castigat de el.sa va zic in ce consta pariul :el vrea sa ma sarute si sa ma mustetongueeu i-am zis ca nu va putea ca nu il voi lasa dar el cica va reusi.si acum vine si intrebarea mea:credeti ca e romantic? mie mi se pare ca da. daca da de ce? funda pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Faptele vor vorbi si reactia lui. Romantismul nu se planifica, ci vine din suflet si din felul tau de a fi.

| Georgiana21 a răspuns:

E tare romantic un sărut care provine dintr-un pariu.Foarte.Tu gândeşti logic?

| anythingforyou a răspuns:

La prima intalnire si deja vrea sa te sarute? eu cred ca la prima intalnire ar trebui sa vezi cam ce are in cap, cum se poarta si multe altele.La faza cu romantismul, nu iti dau dreptate pentru ca sunt multe altele mai romantice, de ex:[din propria experienta] am fost undeva pe marginea unui rau cu iubitul acolo fiind intuneric iar cerul era senin si instelat iar noi stateam imbratisati si ne uitam la stele impreuna si povesteam radeam si altele, insa daca tie ti se pare ok sa ii raspunzi la provocare eu zic sa il chinui putin inainte sa il lasi sa iti atinga scopul.Bafta orice ai face!

| daniel_3185 a răspuns:

Cred ca ii o prostie sa stea dragostea in pariuri, sincer, dragostea se castiga nu se pariaza.