| danaM_2318 a întrebat:

sunt noua pe TPU si as vrea sa imi raspundeti serios la urmatoarea intrebare plis
Sant cu un baiat de 4 luni iar acum el se comporta cam ciudat e foarte schimbat-or si nu stiu ce sa cred ca ma insala sau ca acum e el intr-adevar.Ma puteti ajuta sa imi spuneti cam cum sa aflu adevarul? funda! cum se zice pe aici

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa putin timp pe indiferenta,adica nu-i mai da atentie asa multa,nu-l cauta tot timpul,mai sari peste vreo intalnire. Daca te intreaba ce ai si de ce te-ai schimbat,e bine,inseamna ca se alarmeaza si nu vrea sa te piarda. Daca nu te intreaba nimic, inseamna ca se bucura ca-l lasi in pace sa-si vada de treburile lui, pe care numai el le stie.Mult noroc.

1 răspuns:
| danaM_2318 explică:

Multumesc ai dreptate