| adinani a întrebat:

Imi place mult de un baiat dar el are o prietena de aproape 6 luni. Inainte sa fie cu ea ne intelegeam f bine ma suna mai tot timpul, ieseam impreuna afara, ma aducea seara acasa etc. El e genul de baiat mai timid si cred eu ca i-a fost cam nu stiu cum sa ma intrebe daca vreau sa avem o relatie. Dar, nu stiu de ce dintr-o data s-a schimbat ca sa aflu mai apoi ca e cu o alta fata. Acum degeaba incerca sa ma mai apropii de el ca nu reusesc, nu ma mai trateaza ca inainte se comporta strict ca un amic. As vrea sa il fac sa ma placa si sa fie cu mine dar nu stiu cum! Ma puteti ajuta va rog!

3 răspunsuri:
| dx20 a răspuns:

Pai din moment ce este cu alta fata probabil si'a luat'o putin in cap. am trecut si eu prin asta si ii aratam baiatului respectiv ca si eu pot sa fiu indiferenta. il lasam pe el sa ma bage in seama si nu il bagam eu in seama. si dupa ce se certa cu prietena lui vorbeam cu el mai mult si in final s-a desp de ea. iar eu m-am combinat cu el.:d acum nu stiu daca asta ar putea merge si cu tipu astathinking oricum. succes!happy

| UatDaFacx3 a răspuns:

Poi...eu zic sa nu te bagi in relatia lui k fata aia, my bine il my chemi sh uh pe afara q alti prietenii comuni de ai vostrii sh va distrati, te plimbi pe langa el aproape tot timpul( sa il my lasi sh pe el sa inceapa conversatia k altfel s-ar putea sa l sufoci cea ce nu e bine)Sau poti sa te duci la el sh sa il intrebi uh
Incercarea moarte n-are!
Nu risti, nu castigi!

| adinani explică:

Multumesc pentru raspunsuri! o sa las timpul sa treaca poate o sa se rezolve:d