| pantera69 a întrebat:

Buna sunt o fata de 14 ani imd 15 si am avut o tentativa de a face sex.la 12 ani cu un baiat care avea 15. cand el a incercat sa ma penetreze. am simtit o durere ingrozitoare si ceva care se intinde.ne-am oprit. intrebarea mea este.mai sunt virgina? ca a curs putin sange? astept raspuns va rog

Răspuns Câştigător
| BadBoy55 a răspuns:

Andreea daca eu am 10 ani si stiu ce inseamna inseamna ca hu la 20 de ani afla ce inseamna sperma

14 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Moral nu mai esti, ai avut deja primul contact intim.Fizic,din moment ce ti-a curs si sange, e posibil sa nu fii de asemenea, sa ai himenul fisurat.

| bianca9422 a răspuns:

Deci tu la 12 ani ai facut sex?

doamne

daca a curs sange inseamna ca s-a rupt himenul
daca himenul s-a rupt insemna ca numai esti virgina

| GyeBaek a răspuns:

Nu mai esti daca ai avut contact sexual.

| Phutui a răspuns:

Foarte posibil nu mai esti virginawinking

| DAC a răspuns:

Clar, nu mai esti.Cam asta a fost daca a curs sange.

| corina8508 a răspuns:

Cel mai probabil nu. daca ai simtit si durere, ai simtit si ceva ce se intinde si a curs si sange 80% nu mai esti. doar ca doar un ginecologist iti poate spune cu exactitate.ai grija.si nu uita never de condom.

| madasuk a răspuns:

Nu mai esti big grin funda?

| loolaa13 a răspuns:

Stiu ca pare banal, dar gandeste-te la traditia aia veche: se joaca camasa in noaptea nuntii. Acea camasa era patata de sange, ceea ce dovedeste ca proaspata sotie era virgina cand s-a casatorit, si si-a pierdut-o in noaptea nuntii. Sper ca te-am ajutat:* fundita? puppy dog eyes

| gabytzuku a răspuns:

Numai esti dar esti tare si eu am dat de fete curajoase ca tine si la fel li s-a intamplat si lor clock-stop hocus pocus moral nu mai esti, dar e posibil sa mai fi virgina fizic(depinde cat de elastic e himenul tau)sper ca te-am ajutat-fundita plzbig grin

| euionutz a răspuns:

Esti draga...nu iti fa griji...esti virgina in alte locuri sau poate nu ne-ai povestit tot!

| caporalul a răspuns:

O CE PERVERSA la 12 ani ce norocoasa esti daca vrei iti las nr meu 074... si atat
la 12 ani da la 18 cati copi ai sa ai?

| romyna1998 a răspuns:

Nu mai esti. Odata ce s-a facut contactul,gata, chiar daca curgea sau nu sange.Dar, totusi...la 12 ani(ca atata am si eu) nu erai cam prea micuta?

| ANDREEA20_7896 a răspuns:

1. ce inseamna virgina?

| aslkjdfhlfkhttt a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.dar esti prea mikutzasad...aiurea...nu vreau sa te ranesc sau stiu eu ce.dar cred ca nu exista decat 1 la suta ca u sa fi vir.sad