| Marius232cnz a întrebat:

Daca am penetrat-o doar cu jumatate din gland, mai este virgina sau nu? Nu a curs sange, a simtit o durere dar nu mare.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform conceptiilor teoretice, se apreciaza ca starea/notiunea de VIRGINITATEA se pierde/dispare incepand din clipa in care SE ATING CELE 2 ORGANE SEXUALE. Nu este specificat in mod cert si/sau clar daca? si cat? de adanc trebuie sa fie introdus penisul in vagin. Sangerarea NU se produce in mod obligatoriu in toate cazurile de dezvirginare fiindca de multe ori nu se produce si deflorarea pasaricii respective. Senzatia de durere apare de obicei si este cu atat mai intensa cu cat penisul ese mai... viguros. big grin

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Virginitatea a zburat demult, posibil chiar sa fie insarcinata!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai penetrat-o nu mai este virgina.

| Frank51 a răspuns:

Este virgina pe jumatate.

| anonim2533 a răspuns:

Nu mai e, depinde de fete ca nu curge la toate sange, si la mine nu a bagat o mult, si sangele a curs dupa 6 ore, ma si speriasem laughing

| Andrei258 a răspuns (pentru anonim2533):

Corect nu mai e daca a intrat

| Marius232cnz explică (pentru anonim2533):

Au fost 2 cm

| Andrei258 a răspuns (pentru Marius232cnz):

Este suficient