| Alina14_7933 a întrebat:

Sunt o fata, ma cheama Alina, am 14 ani si am o problema. Recent am acceptat sa fiu cu un baiat, pe care il placeam foarte mult, dar acum pur si simplu simt ca nu-mi mai place la fel. Nu e genul meu. Pur si simplu. Nu suntem decat de putin timp impreuna, chiar foarte putin, dar el cred ca tine mult la mine si e foarte emotionat cand ma vede. Dar nu despartirea este neaparat problema. Imi place de un alt baiat care are prietena, dar care nu de mult timp spunea ca ma place. Si nu stiu daca o place cu adevarat pe fata cu care e. Si oare ar merita sa ma despart de prietenul meu pentru celalalt baiat, chiar daca are prietena si stiu ca poate si el ar face-o? ( si anume s-ar desparti de prietena lui pentru mine ) Sa risc? Imi dati va rog un sfat? Chiar am nevoiehappy.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu cred ca se merita. Daca celalalt baiat isi iubeste prietena, nu va accepta sa fie cu tine, si astfel o sa-l ranesti si pe cel cu care esti acum. Nu iti bate joc de niste sentimente sincere, roata se va intoarce!

pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Eu chiar ma ingrozesc cand citesc asa ceva. Dar sunteti mici si nu stiti ce vreti de fapt. Hmm thinking
Mai cresti, dade iti va creste si mintea.

| Maduliciu a răspuns:

Eu cred ca daca nu ti place tipul cu care esti ar trebui sa te desparti, sa ramaneti amici cum vreti voi, iar tipul cu prietena.afla de la el daca ar fi in stare sa si lase prietena pentru tine, intreaba l pur si simplu. happy

| Alina2day4u a răspuns:

Nu prea ai ce sa risti daca tie nu iti place de baiatul cu care esti acum nu are rost sa stai cu el.Si Vorbeste si tu cu baiatul de care iti zici ca iti place si vezi ce ar vrea si el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce zic despartate de baiatul cu care esti si dupa stai prin grupul de prieteni al celuilalt baiat bafta