| ramona0506 a întrebat:

Un prieten vechi de-al meu a fost in iarna impreuna cu fosta mea prietena, cu care inca tineam legatura si imi spunea ca ma iubeste, asta chiar si acum 2 saptamani. Recent am aflat ca tipa placea un alt tip, si il ruga pe prietenul meu sa o combine cu celalalt, in timp ce se saruta cu prietenul meu si imi spunea ca ma iubeste. Stiu e complicat. Dar tovarasul meu vechi a tinut asta secret inca din iarna,( stiind ca inca o placeam pe aia), in timp ce se "pisiceste" pe langa mine si se comporta de parca mi-ar fi sclav. Mi-am dat seama ca ascunde ceva, dar abia am descoperit. Voi ce ziceti despre toata chestia asta? Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi, în primul rând, tipa e o puncte puncte puncte (Cenzura) pentru că nu s-ar pupa cu altu, s-ar da la altu şi ţi-ar face ţie declaraţii dacă n-ar fi aşa. Prietenul acela al tău, e cam ciudat, dacă îl cunoşti de mult timp, şti că e băiat bun şi de încredere, atunci cred că ai dreptate cu : pur şi simplu n-a vrut să te rănească.

| FemeiaPisică a răspuns:

Dă-le pace amândurora! Acela nu îţi este prieten, iar fosta ta prietena nici nu ştie ce vrea.

| ShadowGhost a răspuns:

Hey.Du-te si cauta pe alticineva.Clar tipa nu mai e fata cuminte de mult.Si oricum, nu e nici model ca sa va tineti dupa ea, si nici vreo inteligentawinkingNu ii mai da importanta, nu merita.Baftawinking:*

| daηă a răspuns:

Caută pe cineva serios. N-are rost să te lupți pentru cineva care te înșeală. straight face

| christishor a răspuns:

Salut frate dao in pi2da masii pe tipa aia ce draq e model de va tineti toti de ea treci frate peste cautati alta prietena care sa tina la tine ier un adevarat prieten nu se da la **** altui prieten chiar daca a fost si fosta iubita... uita de tipa nu-ti mai pierde vreme e clar ca e o tar.fa, fara suparare cauta o fata care sa te iubeasca singer nu in fata sa te pupe in fund si pe la spate se sterge pe buze... bft