| DianaaaaaaD a întrebat:

Sunt putin ingrijorata și va rog sa ma ajutati daca puteti. in octombrie am incercat sa ma joc cu prietenul meu, dar doar cu mainile, fără penetrare. Am fost ingrijorata un timp din vina lichidului seminal rămas pe mâini. De atunci mi-a venit menstruația de două ori, o data pe 10 noiembrie și apoi pe 11 decembrie și a fost la fel ca in celelalte luni din toate punctele de vedere. Am făcut si un test de sarcina 23 de zile de la joc și a ieșit negativ.
Mă dor ușor ovarele de ieri și. Întrebarea mea e dacă aș putea fi însărcinată? Am auzit de menstruatie peste sarcina...

O seara frumoasa tuturor

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care intre timp s-au produs 2 menstruatii cu caracteristici similare cu cele anterioare se poate considera ca 100% nu esti in situatia de a fi insarcinata. Durerea resimtita s-ar putea sa reprezinte "solia" viitoarei menstruatii. Poti fi absolut linistita si convinsa ca totul este in regula, fara nici un motiv de stres.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Va faceti de rasul curcilor prin faptul ca nu aveti macar minimele cunostinte de baza in marerie de sex si organ genital, cum sa ramai bortoasa daca el nici macar nu si-a bagat penisul in **** ta?

| sofisis a răspuns:

Daca nu ai maxim 14 ani NU ai absolut nici o scuza pentru lipsa crasa de educatie sexuala. Niciuna!

| MTSimo a răspuns:

Este posibil sa iti vina menstruatia si sa fii si insarcinata, dar atunci cand iti vine si daca esti insarcinata curge foarte putin, maxim o zi. 100 % nu esti insarcinata. Poate ai facut o infectie sau ai racit la ovare de la frig. Funda?