| Mariasaraaaahhh5 a întrebat:

Buna,sunt sanse sa raman insarcinata daca eu cu iubitul meu ne-am masturbat unul pe altul si el si-a dat drumul in chiloti si pantaloni iar eu dupa m-am pus peste el fix pe locul ala umed? Eu aveam doar pantaloni pe mine.Nu sunt virgina si eram in ziua 1/5 de ovulatie deci sanse medii sa raman gravida cumva.Am ovare polichistice si nu am un ciclu regulat.Va rog frumos, sunt sanse ca sperma sa treaca prin chilotii si pantalonii mei si ai lui? Si sa ajunga in vagin sau aproape de el?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai, dar sa stii ca o sarcina este imposibil sa se produca prin chilotii iubitului.

| dullcat a răspuns:

Voi credeti ca sperma e ca acidul sulfuric, trece prin minim vreo 10 straturi?

https://media.tenor.com/KHu0RQ8IWI4AAAAC/troll-detected-troll.gif

| Mariasaraaaahhh5 explică (pentru dullcat):

Deci pot ramane gravida cumva? Pentru ca eram uda si ma gandesc cumva ca a patruns in vagin

| Mariasaraaaahhh5 explică (pentru dullcat):

Plus ca eram intr o perioada sa zicem fertila

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mariasaraaaahhh5):

Sperma nu are creier să știe unde e vaginul.

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Are functie de teleportare, aparent.Maine poimaine parca vad ca ne intreaba, in scenariul in care ea si iubitul s-au masturbat in camere diferite, daca nu cumva sperma trece si prin pereti.

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Măi,sa știi că nu pare așa ipotetic când o zice altcinevalaughing

| Hyperion7 a răspuns:

Nu te mai agita, e exclus o sarcina, cum ți am zis și la cealaltă întrebare

| Mariasaraaaahhh5 explică (pentru Hyperion7):

Esti sigur? Sunt ft ingrijorata

| DeaconuCorina a răspuns:

Nu poți fi gravida.

| Andrwlu999 a răspuns:

Da nu este posibil să fii însărcinată

| Ghiurel a răspuns:

Sigur a ajuns sperma la tine in vagin. deci vei ramane insarcinata

| Mariasaraaaahhh5 explică (pentru Ghiurel):

Vorbesc serios.Ce sa mai inteleg sunt sau nu sanse?

| dullcat a răspuns (pentru Mariasaraaaahhh5):

Mai, nu este nicio sansa de sarcina. Abtineti-va de la sex daca nu intelegeti cum functioneaza.