| Letitia98 a întrebat:

Azi iubitul meu s-a masturbat, după care o anumită cantitate de sperma i-a ajuns pe degete după care s-a șters imediat de șervețel și materiale textile. După un anumit timp, vreo câteva minute, în jur de 3-5 m-a masturbat și pe mine, eu consider ca nu mi-a bagat degetele în vagin, dar la un moment dat am simțit ca și o mică durere (să fi pătruns oarecum în? Deși sunt virgina...) care sunt/exista șanse să rămân însărcinată? Pana la ovulatie mai am 2 zile. Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de sarcina in cazul descris de tine, d.p.d.v. teoretic dar si practic este in proportie de peste 99% IMPOSIBILA fiindca ai afirmat ca degetele au fost foarte bine sterse incat au devenit complet USCATE. Fiindca n-a mai existat sperma LICHIDA, adica plasma spermatica in care sa poata supravietui spermatozoizii dupa ejaculare. Fiindca in mod sigur pe degete NU a mai putut sa existe resturi de sperma in momentul in care ti-a masturbat ''pasarica'' prin degetica, se poate aprecia ca a fost IMPOSIBIL sa ajunga sperma IN VAGIN si ca atare si posibilitatea de a se putea forma sarcina DISPARE cel mai probabil complet, in totalitate.
Chiar si daca joaca sexuala ar fi fost intretinuta in ziua in care ar fi fost avut loc OVULATIEI, fiindca nu a ajuns SPERMA IN VAGIN reiese ca este cu totul IMPOSIBIL sa se poata forma sarcina in aceste conditii. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nicio sansa

| CdeMetal a răspuns:

0% sanse, asta daca n-are sperma lui Superman.

| mariuscdrz a răspuns:

Cati ani ai?

| Letitia98 explică (pentru mariuscdrz):

Dar va rog răspundeți la întrebare.

| Iisus2002 a răspuns:

Din moment ce s-a șters pe mana nu cred că există șansa să ramai însărcinată