| SweetBombonik a întrebat:

Sunt Sweet Bombonik si vreau sa va spun poveste a mea de viata.Eu m-am indragostit de un baiat cam acum un an in tabara si am aflat mai tarziu ca ca si lui ii place de mine. L-am visat de 24 de ori pana acum si partea proasta e ca el e in alt oras si nu-l pot vedea.Am dat de el si am vorbit pe mess si vrea ca la vara in tabara sa fim impreuna.Imi place mult de el si nu stiu ce sa fac sa fiu sau nu cu el? Am nevoie de un sfat.Ma puteti ajuta? Dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Rianana a răspuns:

Da eu spun sa te combini cu el daca relatia va functiona o sa fie bine daca nu o sa despartiti big grin Zic sa incerci poate o sa fiti fericiti si uneori e posibil o relatie la distanta

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca e din alt oras nu are rost pentru ca relatiile l distanta nu tin.

| Heather2001 a răspuns:

Vai doamne, nu ti se pare ca e deja o obsesie daca l-ai visat de atatea ori si Mai tii si mintelaughing

| Iasmiine a răspuns:

Pai poti sa vorbesti cu el si sa-i explici ca vrei sa fi cu el si sa-l intrebi daca vrea ceva serios cu tine. Chiar daca relatia este la distanta, daca exista iubire, veti trece peste tot si toate.Dar nu cred ca e atat de serios. Adica daca ii place de tine de ce vrea doar la vara sa fiti impreuna? Daca chiar ii placea, vroia de acum. Pentru ca dupa ce veti pleca din tabara se va desparti de tine pe motiv ca este distanta. Vorbeste cu el si explica-i tot. Succes!

| DenissA15 a răspuns:

Da logic.
daca iti place de el dc nu?
funda?

| ralucutza12345 a răspuns:

Un sfat? pune mana pe carte si lasa baietiiwinking fundita? laughing

| SweetBombonik explică (pentru ralucutza12345):

Ca sa stii daca vreau sa-l vad de doua ori pe an trebuie sa merg la olimpiada de mate pe judet deci...pun mana pe carte asta si am terminat in toti anii cu 10 pe linie

| ralucutza12345 a răspuns (pentru SweetBombonik):

Atunci felicitari si continua tot asa! de baieti o sa ai timp toata viata happy

| suntXtare a răspuns:

Da daca iti place de el nu ignora ce spune inima fa ce crezi in tine dar dupa mine ar trebui sa fii impreuna cu el si sa tineti legatura cine stie pana la urma poate drumurile voastre se vor intalni totusi asta iii sfatul meu bafta:X

| danuttz04 a răspuns:

Sfatul meu este sa incerci sa te departezi cat mai mult de el pentru ca o sa suferi foarte mult dupa ce vara trece.
Eu teasi sfatui sa asculti ce zic eu pentru ca am patit-o pe pielea mea.

| Andreea0301 a răspuns:

Daca intr-adevar il placi foarte foarte mult eu zic sa stai cu el; x... sper sa fie bun raspunsul...Pwp