| Adinnutza a întrebat:

Sunt tot eu Adina. Mi se intampla ceva ciudat si nu stiu de ce.De fiecare data cand dau teste la scoala si mai am putin si termin stiu raspunsul insa profesoara a spus gata dati lucrarile am orgasm pur si simplu nu stoiu de ce tine vreo 5-10 secunde si apoi ma simt foarte bine. Oare de ce se intampla asta? Aveti un raspuns cat mai bun pentru mine? dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| IrenneDrt a răspuns:

Salut!
Acesta nu se numeste orgasm, de obicei orgasmul este punctul culminant in timpul actului sexual, ce simti tu este o senzatie puternica de emotii amestecate cu adrenalinawinking stiu exact ce simti, si mie m-i se intampla la fel.
Mult noroc!
Daniela

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba de ceea ce se numeste "orgasm spontan".

Cauta si citeste pe net, si vezi daca se potriveste cu ceea ce zici ca simti, sau compara cu ceea ce sinti ori cand te masturbezi, ori cand faci dragoste/sex!

| nobody_9468 a răspuns:

Nu e orgasm mai.Simti doar o presiune acolo jos, toata energia negativa probabil o descarci in acel momenthee hee.

Bafta.

| shtephie a răspuns:

N'am mai auzit asa cevalaughing

| paramore a răspuns:

Dar u crezi ca orgasmul e mamaligalaughing

| CarmenR a răspuns:

Vorbeşte cu un adult, poate cu psiho-pedagoaga de la voi de la şcoală. Sigur te poate ajuta.

| wolfer18 a răspuns:

Poate iti place atat de mult scoala incat...sau e devina profesoara, sau de la emotii(desi e foarte putin probabil, inseamna ca daca pune vreun baiat mana pe tine, ai "senzatia vietii"). Oricum sincer vorbind e cea mai ciudata chestie care am auzit-o vreodata.

| alexandrucr a răspuns:

Poate te excita adrenalina laughing

| Adinnutza explică:

Nu daca un baiat pune mana pe mine nu patesc acelasi lucru.Asta se intampla doar la scoala si nu numai la teste ci si cand vreau sa termin ceva cu tot dinadinsul si nu mai am timp deoarece s-a sunat si trebuie sa iesim din laborator

| » Iµliaña « a răspuns:

Daniela are dreptate nu e orgasm.straight face