| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un pic necajit...deoarece in fiecare data am teme multe si nu-mi mai ramane timp pentru calculator.Plus ca trebuie sa-mi si invat pentru teste caci ne da in aproape fiecare zi angry, si temele sunt si asa prea grele.Eu vin de la scoala pe la 13:30 sau 14:30 si daca ma joc prea mult pe calculator ma simt vinovat ca maine no sa stiu nimic la scoala, si v-am mai spus sus ca temele sunt prea grele si am mult de invatat crying. CE oare sa fac?

Răspuns Câştigător
| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Chiar asta as vrea si eu sa stiu.Eu zic sa te apuci de invatat sa iei cate un 10 sau 2 si cand crezi ca ai mai mult timp liber joaca-te dar cu masura.Eu incep de la 9:00 si termin la 14:00 si am timp si de teme si de invatat

3 răspunsuri:
| Paty3 a răspuns:

Stii cum e? daca incepi sa inveti din ce in ce mai mult iti faci temele mai repede, te obisnuiesti cu invatatul si asa castigi mult timp. Iti faci timp si pentru. teme si pentru. invatat si pentru. calculator. multa bafta:*

| nononono1111111111 a răspuns:

Frate... n-ai ce face! Asta-i scoala!(afurisita de scoala!)Dar la ce scoala esti de e asa de greu?

Răspuns utilizator avertizat