| Irmmma a întrebat:

Heii!:d. Anul trecut, un baiat din clasa care ma place mi-a facut un cadou mai special de 8 martie, chiar daca eu nu il plac. Ce ziceti sa ii fac si eu anul asta? Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Aurorah a răspuns:

Buna!
Da ar fi un lucru foarte frumos din partea ta! Baiatul nu ar mai fi asa de desamagit perntru faptul ca tu nu il placi asta i-ar alunga tristetea daca inca simte ceva pentru tine. Dar totusi un mic sfat daca doresti sa ii ei ceva daca nu il placi incearca sa nu ii dai sperante prin oferirea acelui cadou se mai poate intampla!
Bafta!

1 răspuns:
| fluturas a răspuns:

Daca il placi da, daca nu il placi nu are rost, va intelege gresit si numai il vei dezamagii