| HottestBarbiesOnTumblr a întrebat:

sunt virginabatting eyelashes am un prieten si suntem de 10 luni impreuna love struck am decis sa o fac cu el big grin insa mno cum e la noi fetelecurge sange pentru primadata vreau sa va intreb curge mult? ...pentru ca am decis sa o facem la el acasa si nu vreau sa patam tot laughing ceva ideei ca sa evitam acasta problema aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Depinde de la fata la fata. Dar in orice caz, nu curge ca la ciclu. Si din prima s.ar putea chiar sa nu curga deloc, decat cativa stropi. S.ar putea sa te trezesti chiar si la al 10lea contact sexual ca iti curge sange si sa nu stii de unde. Si de fapt atunci ti s.a rupt himenul. La mine cam asa s.a intamplat.

3 răspunsuri:
| Yukari a răspuns:

Buna! Stai linistita ca nu curge mult sange!:*
Dar pentru orice eventualitate poti sa pui un prosop pe pat si eventual (daca vrei) poti taia o bucata si s-o pastrezi ca amintire:*
Succes!:*

| Alexaia a răspuns:

Din cate stiu curge sange dar nu mult. Curge putin. Si m-ai exista si o durere dar daca el site cum sa o faca cu tine o sa fie ok cum sa te excite.

| Adycu a răspuns:

Pune niste carpe prin camera mai ales prin pat