| Gossipmmhjkj a întrebat:

Buna! Sunt virgina si imi este frica sa nu-mi curga sange la primul act sexual! La mine este foarte important sa curga pentru ca sunt tiganca si nu stiu ce sa fac sa fiu sigura ca o sa curga...

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mult mai fericita daca ai asculta de constiinta si ai face sex doar dupa casatorie.

| Gossipmmhjkj explică (pentru ania):

Pai asta trebuie sa se intample pentru casatorie pentru ca sunt tiganca si ma marit de la 16 ani

| Goete a răspuns:

Pune-ti niate ketchup in ****, ca nu la toate virginele le curge sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te descurci tu să iasă cum trebuie.

| paul123paul123 a răspuns:

Daca este primul nu te intereseaza du-te la Sfanta Biserica

| DannyDDanny a răspuns:

Dacă 100 la 100 ești virgina o sa curgă stai linistita

| theodoraanamaria a răspuns:

Fă-o când ești la menstruatie

| Violleta2022 a răspuns (pentru theodoraanamaria):

Categoric nu la menstruatie, fiindca ai toate sansele sa pornesti hemoragii sau sa te infectezi, deoarece atunci se produce deflorarea (ruperea himenului) si o rana proaspata a pielii se poate infecta usor cu sangele menstrual.
Nu este recomandat niciodata sexul pe ciclu, fiind este cea mai murdara si injositoare perioada a femeii, cand este bine sa o lasi in pace sa se "vindece', ca sunt alte 25 de zile in luna cand se poate face sex cu placere, cu bucurie, cu extaz, nu cu durere, cu rusine ca murdaresti totul in jur, ca-ti murdaresti barbatul si apoi, tu nu simti decat durere si neplacere, deci total neadecvata perioada menstruala pentru sex si categoric NU pentru deflorare.

| Anonimus5656 a răspuns:

De obicei virginitatea nu ține de acest lucru dacă o fata sângerează sau nu la primul ei contact sexual. Înțeleg cazul tău, sfatul meu ar fi să încerci să nu te exciți prea tare pentru ca vei fi mai flexibila jos și s-ar putea sa nu-ți curgă sânge

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimus5656):

Nu ai înțeles ce a întrebat ea.