| aSSaSSinSS a întrebat:

Bunaziua O fata care e virgina si in primul act sexual si urmatoarele acte sa nu curga sange. Sau in momentun dezvirginare e posibil sa nu curga sange

Răspuns Câştigător
| Takocska a răspuns:

Sigur nici la prietena mea nu a curs cand am dezvirginit

| aSSaSSinSS explică (pentru Takocska):

Mersi mult chiar aveam nevoie sa spuna cineva lucru asta ca nu o credeam si ziceam ca ma minte mersi mult

| foxi a răspuns (pentru Takocska):

Indoiala tot exista in sufletul tau!

5 răspunsuri:
| Rurouni a răspuns:

Felicitari, ai asasinat limba romana.

In alta ordine de idei, da, e posibil sa nu curga sange la dezvirginare sau in timpul urmatoarelor acte sexuale.

| atac19 a răspuns:

E posibil ca himenul fetei respective sa fie mai elastic,si acesta se poate rupe si dupa cateva contacte, da, e posibil sa nu-i curga sange din prima

| makino98 a răspuns:

Ai incredere in ea, acelasi lucru l-am patit si eu happy