| zuzu_9563 a întrebat:

Buna T. p. u! Ieri am fost cucortul cu mai multe fete si baieti.si am jucat adevar si provocare. Un baiat m-a provocat sa ma sarut cu altul si nu am refuzat nici eu nici baiatul pe care trebuia sa il sarut si ne-am sarutat.Problema e ca mie chiar mi-a >placut8-. trebuia sa ne sarutam cateva secunde si s-au cam lungit secundele >acelea:". Eu si baiatul acela ne intelegem extraordinar de bine, ne povestim orice unul altuia, el spune tuturor prietenilor ca cu mine se intelege cel mai bine dintre toti pentru ca poate avea incredere in mine si imi poate spune orice, pentru ca sunt de treaba... El este mai mic cu un an decatmine.eu am 19 iar el 18.Acum imi sta gandul numai la el.si ieri in timp ce povesteam cu o prietena in loc sa ii zic fetei pe nume i-am zis pe numele baiatului. ce sa fac.sa il intreb daca i-a placut sarutul? mi-e teama sa nu pierd prietenia noastra.sau sa se schimbe in vreun fel...thinking imi cam place de el.help.fara mistouri va rogbatting eyelashes

Fundaaaaalove struck

Răspuns Câştigător
| fl0ry_7438 a răspuns:

Daca iti place atat de mult de el poate ar trebui sa ii spui si lui sa vorbiti despre asta; eu si iubitul meu am fost amici din copilarie ne intelegeam perfect si intr-o seara m-a sarutat si suntem impreuna de aproape 2 ani ne intelegem super bine, iar in privinta varstei nu iti face griji stiu relatii de ani de zile in care ea e mai mare decat el, daca il iubesti ar fi mai bine sa ii spui decat sa ii ascunzi daca nu o sa mearga relatia nu vei avea nimic de pierdut asta daca sunteti suficient de maturi incat sa treceti peste.

7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

As fi putut jura ca ai intre 11-14 ani, nu stiu de ce:p.
Pai dai de inteles ca il placi. Daca si el te place(si daca intr-adevar are 18 ani) isi va da seama ce incerci sa ii transmiti.
Baftawinking

| johnyboy a răspuns:

Baga-i si tu subtil o intrebare gen: "noi cu cortul cand mai mergem? "sau "cand mai joci adevar sau provocare sa ai grija sa fiu si eu prin preajma".si-i zambesti sau ii faci cu ochiu', trebuie sa faca o miscare ca doar e barbat ce naiba, vrea tot mura-n gura?

| Diana14_2954 a răspuns:

Daca tu vrei sa-l intrebi daca i-a placut sarutul, intreaba-l. Nu se va strica o prietenie din cauza acestei intrebari. Si. daca vrei... daca nu-ti e rusine... intreaba-l daca vrea sa se mai repete, daca zice ca da. FA-OO. daca zice ca nu straight face zambeste-i. Si daca lui ii place de tine, sau ma rog, i-a palcut sarutul vostru o va mai face! happy. AgDu :*

| Binutsa a răspuns:

Incearca si vorbeste cu el si spune-i ca-l placi.si ca te gindesti numai la el...succes.

| DeN1 a răspuns:

Pai... hmm thinking daca tu il placi si el te place...ati putea fi impreuna. macar sa incercati sa vedeti cum e big grin si daca relatia nu merge sa ramaneti prieteni.

| Deyutza1997 a răspuns:

Poti sa ii spui ca il placi si sa nu uiti asta niciodata ca dragostea nu are varsta. ce are daca este mai mik.succes.funda? puppy dog eyeslove struck

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Esti gay laughing