| Andreea8686 a întrebat:

Te Poti dezvirgina daca te masturbezi anal? Cu un obiect de aprox. 7-10 c? Funda

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce reprezinta c? Himenul este in vagin nu in anus. Ce placere crezi ca ai daca te masturbezi in anus? Este impropriu zis masturbare in anus.

| Violleta2022 a răspuns:

Binenteles ca te poti dezvirgina anal daca introduci ceva in anus.
Nu uita, dupa sex anal si dezvirginarea anusului, trebuie sa folosesti dop de fundulet, pentru a evita pierderea de materii fecale! Chiar nu glumesc aici!
Vad ca alti novici dau sfaturi fara sa stie despre anus si sfincterul anal, de ruperea lui si restul.

| Oana92 a răspuns (pentru Violleta2022):

De cate ori dau peste un raspuns de-al tau, de atatea ori ma sochez... Dop de fundulet dupa anal? laughing

| alexandru0sorin a răspuns (pentru Violleta2022):

Man nu inteleg de ce dezinformezi in asa hal cand vine vorba de treburi anale. te amuza?

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Deoarece penetrarea anusului este considerata ca fiind de fapt o perversiune si nimic mai mult.

| mihai69 a răspuns:

Dezvirginarea se face prin act sexual cu un partener, nu prin masturbare. Indiferent dacă actul sexual e normal, anal sau oral.
Însă deflorarea se poate întâmpla oricând; cu toate astea, distrugerea himenului nu e posibilă prin acțiuni asupra anusului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se măsoară în inch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginitatea tine de contactul sexual dintre doi parteneri. Sex oral, anal sau vaginal - nu conteaza.

Nu inteleg de ce zice lumea ca virginitatea tine de himen, daca ti-l rupi cu un tampon sau prin masturbare nu mai esti virgina?

| DienutzaXs2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-ti foc

| anonim_4396 a răspuns (pentru DienutzaXs2000):

Ineaca-te cu sperma kiss

| ExprimareLibera a răspuns:

Vezi ca ai scris "C" în loc de "m"

| VuIpi a răspuns:

Nu, pentru ca himenul se gaseste in vagin, nu in anus. Poti sa te masturbezi de 10 ori pe zi cu ce vrei tu anal ca nu iti afecteaza himenul.