| Margareta11401 a întrebat:

Buna, te rog daca se poate sa mi raspunzi la aceasta intrebare: prietenul meu a introdus in vagin p******lui si apoi la scos (fara prezervativ). Crezi ca as putea ramane însărcinată? Menționez ca el nu avea nici lichid preejeculator nici sperma( nu făcuse nimic inainte pentru a se excita)

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-a scos fără prezervativ. Dar a avut prezervativ cand l-a introdus? Asta contează.

| VoidEternal a răspuns:

Nu, ești ok. Dar nu prea e ok genul asta de joaca. Dintr-una intr-alta se ajunge la chestii nedorite și e păcat. Protejati-va.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred