| anonim96_4368 a întrebat:

tocmai a venit verisoara mea la mine.straight face si mi-a povestit ce s-a intamplat.are 16 si ani si are o relatie cu un baiat de 1 an de zile.in fine.toate bune si frumoase.acum cateva zile au fost la ea acasa si s-au lasat dusi de val.totusi.ea este virgina si a vrut sa mai astepte. dar a avut incredere in el...si i-a promis k nu i se va intampla nimic si nu o va dezvirgina.in fine. mi-a povestit ca nu a "introdus-o" in vagin, deci. doar "s-au" jucat...straight face. el nu si-a dat drumul deloc.si acum ii teama de o posibila sarcinastraight face. credeti ca este posibil? am cautat impreuna cu ea pe net. dar tot nu am gasit un raspuns certhappy:* mersi

8 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Buna, sunt unele cazuri care si-ar dori un copil dupa zeci si zeci de incercari, problema care ai prezentat-o tu nu e grava si daca nu a *intradus-o in vagin* cum sa ramana gravida? Pe viitor este util un *prezervativ* pentru orice eventualitate, sa stea linistita nu e grav, el trebuia sa se gandeasca ca acest joc devine ceva serios.

| JustDoIt456 a răspuns:

Da, am auzit ca este posibilitatea, insa eu cu prietenul meu la fel ne-am jucat si mi-am facut griji 3 luni de zile, nu stiam ce sa fac chiar daca imi venea menstruatia imi faceam griji ca pot avea o sarcina. Apoi mi-am dat seama ca de fapr degeaba imi faceam griji. happy Succes

| EvaLove a răspuns:

Nu are de ce sa isi faca griji happy

| anonim96_4368 explică (pentru EvaLove):

Hei...tocmai m-a sunat sa-mi zica ca i-a venit ciclul...si are o culoare normala.credeti ca trebuie sa-si mai faca griji.sau sa-si faca un test de sarcina dupa terminarea menstruatiei?straight face. mersihappy

| EvaLove a răspuns (pentru anonim96_4368):

Nu trebuie sa isi mai faca griji dar daca chiar simte nevoia ar putea sa faca un test de sarcina sa vada ca totul este in regula. am trecut si eu exact prin acelasi lucru acum 3 ani. data viitoare sa foloseasca un prezervativ pentru orice eventualitate chiar daca nu o penetreaza.

| AlexTheBestOfTPU a răspuns:

Prietene ta esti chiar tu dar nu vrei sa recunosti si nu e nici-o problema tongue

| outu87 a răspuns:

Nu cred daca nu i a introdus-o in vagin nu are cum totusi sa consulti un doctor tu cred ca esti verisoara

| anonim96_4368 explică (pentru outu87):

Eu nici macar nu mai am prieten.asa calaughing)...