| gabriela1hdbl a întrebat:

tocmai intru clasa a 9-a din septembrie.iar fostul meu iubit intra a 10 in acelasi liceu. Noi am mai fost impreuna anul asta vreo 3 luni, si anul trecut cam 5 luni. S-a bucurat cand a auzit unde am intrat.Vom pleca cu trenul,singuri,in fiecare dimineata si ne vom intoarce tot amandoi.
Eu inca mai tin la el. Credeti ca mai exista sanse sa ne impacam?
Dupa comportamentul lui,mie imi pare ca face mici gesturi dragute.Dar chiar vreau sa ne impacam. Spuneti-mi niste idei,cum sa fac sa stiu daca ma place sau chiar as vrea sa i spun ca l plac,dati-mi niste modalitati in care sa ma comport cu el cand iesim pe afara
Fara jigniri sau criticari. Funda celui mai bun raspuns, va pup! :*

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea care se pune in acest caz se refera la gradul vostru de maturizare dar mai ales cine si cui i-a dat papucii si nu doar o data.Care au fost motivele reale ale celor doua despartiri. Doar analizand cu multa atentie aceste aspecte iti vei putea chiar tu sa-ti gasesti raspunsul la intrebare. Poti sa incerci din nou refacerea unui cuplu, dar tin sa te informez ca "ciorbele reincalzite"nu mai au gustul initial, isi pierd din savoare. Succes si bafta.

| MidnightR a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Cum de ce, nu i-a dat like la poza de pe fb.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MidnightR):

Pfiuuuuuuuu,imi vine sa-mi dau cu tesla-n c**** laughing. Raspunsul era atat de simplu, pe cand eu ma gandeam la probleme de o gravitate insurmontabila. Sper sa citeasca raspunsurile si fundita sa-ti fie acordata. thumbs up

| Dariusuu a răspuns:

Îl întrebi că de aia suntem ființe vi să comunicăm între noi. Degeaba stai tu să-i analizezi limbajul și expresiile feței pentru că dacă nu e hotărât atunci nu o să-ți spună niciodată.

Vorbește cu el deschis și ai rezolvat problema.

Răspuns utilizator avertizat