| iloveblackdiamond a întrebat:

Buna tot eu sunt aceeasi lovelydream dar cu multe-multe probleme.Sau mai bine zis defectehappy eu am 19 ani acus si am sanii foarte mici...as vrea sa ii am si eu mai mari sa port purta rochii sexy,. dar nu se poate
asa ca va intreb ce haine sa port ca sa para ca am sanii mai mari?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Pai,de ce vrei tu sa fii mai sexi? Sa atragi privirile tuturor? Invata de la mine, orice fata sexi, atrage privirile.si comentariile rautacioase. Sanii mici, sunt mult mai sexi deca sanii mari, care nu sunt decat provocatori.In afara celor sintetici,chimici,arificiali,cu apa sau silicon,arata desul de urat mai ales dupa o anumita varsta,plus ca necesita "harnasamente".de buna calitate, ca sa-i sustina. Sincera sa fiu, nu am vazut in viata mea o fata sau femeie cu sanii mari si frumosi.ca sa nu mai vorbesc de "taria" lor.Chiar daca baietilor le plac mai mari,barbatilor cu capul la "locul lui",nu! Sanii mici,se "asorteaza" la orice tinuta,mai ales daca nu sunt prizonieri in sutien. Tu nu te uiti la filmele "de Oscar"? Numai noile actrite,apeleaza la operatii de marire.Cel mai bine este, sa-ti ingrijesti sanii, sa ramana pietrosi si sanatosi.Eu sunt convinsa,ca daca ai un prieten adevarat,nici nu prea-l intereseaza marimea lor. Asadar,orice tinuta ti se potrivese,si fii mandra de sanii tai. Ai sa vezi ce frumosi se vor face, cand vei alapta un copil, si ce frumosi vor ramane si dupa.

2 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Sutien cu push-up thinking

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Astea nu-s defecte! Sanii mici nu inseamna un defect! Bucurate asa cum te-a dat Dumnezeu si nu te ingrijora! Nici eu nu-i am asa mari si nu ma deranjeaza! Cu sau fara rochii sexy, cu sau fara sanii ma simt minunat! Stii de multe ori unii baieti plac fetele cu sanii mici! Gandeste-te la fetele de 15 ani care au niste sanii si le e rusine sa iese afara ca le ajung sanii la gura! vorba mea:cine ma place ma place si asa!