| lolipop_7294 a întrebat:

Am sanii mici si nu stiu cum sa fac sa ascund asta, sa ii fac sa para mai mari. Ce ar trebui sa port ca sa para mai mari? (in afara de sutien cu bureti, ma refer la culori si la modelele de haine ) Stiti vreun mod natural de crestere a sanilor?

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Ce sa NU porti daca ai:
1. Sani mici

haine sani mici

* tricouri si maiouri cu decolteu adanc: acestea atrag atentia catre zona bustului
* bluze cu decolteu si maneci trei sferturi
* corsete: aceste obiecte vestimentare sunt menite sa scoata pieptul in evidenta, iar daca sanii tai sunt mici… corsetul nu va avea ce sa sustina
* rochii cu decolteu adanc (eventual patratos): atrage si mai mult atentia catre bustul tau mic

sani mici haine

Alternativa: maiouri la baza gatului, tricouri cu maneca scurta, topuri care se prind in jurul gatului, bluze fara maneci cu pliseuri/volane in zona sanilor, rochii la baza gatului, rochii cu decolteul in V foarte adanc (pana aproape de buric), rochii fara spate.

| Brigitta a răspuns:

Daca esti tanara atunci mai asteapta ca nu-i o problema chiar asa de mare happyAltfel incearca haine care au ceva model mare sau material suprapus in zona bustului.

| Marii a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa porti niste bluze care au modele, ceva in zona pieptului, pentru a face iluzia ca nu-s asa mici. Uite aici niste vedete care nu-si fac probleme din cauza sanilor : http://living-or-not.blogspot.com/......bine.html. Poate te ajuta si asta http://www.labelle.ro/moda-frumusete/sani-mici-si-tinuta-chic.html. Nu te complexa asa mult din cauza saniilor, daca faci niste sport o sa creasca. :)

| vintageheart a răspuns:

Trebuie sa porti bluze in culori deschise si cu volane, incretituri si drapaje la zona bustului ca sa aduge volum.

| deidi13 a răspuns:

Cati ani ani?

| stefycrazygirl a răspuns:

Moduri naturale nu prea exista. Poarta turcoaz sau rosu.