| ioana_1247 a întrebat:

Buna TPU.acu vreo2saptamani prietenul meu mia introdus degetul in... exista vreo posibilitate sa ma fi dezvirginat?

va rog fara glume de prost gust

dau fundizatonguetonguetongue...multumesc

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Masturbarea de catre partener este considerata contact sexual, asa ca nu mai esti virgina. E posibil ca himenul sa fie intact, dar virgina este o femeie care NU a avut nici un contact sexual. Asadar, tu nu mai esti virgina, chiar daca probabil himenul nu s-a rupt.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca exista posbilitatea asta, numai ca nu ai avut un contact sexual ''normal''. Daca te-a durut si ti-a curs sange, atunci te poti declara dezvirginata!

| ATHOS a răspuns:

Sansele sunt foarte mari, Ioana! Poti verifica singura.

| Laura_6128 a răspuns:

Daca a curs sange este sigur! Dar un deget nu are atata putere! Cred ca poti sa stai linistita!

| SiMpOtEa6Qa a răspuns:

Nuuu, poti sta fara griji, cu siguranta ca nu i-a ajuns degetul pina ''acolo''winking