| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu mia introdus degetul in vagin dupa ce a ejaculat, dar s-a spalat de cateva ori pe maini. exista sansa unei sarcini?

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Clar nu. stai linistita. daca s-a spalat bine pe maini nu exista shanse sa ramai insarcinata. happy

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca s-a spalat inainte, nu, nu exista niciun risc.

| bianca9422 a răspuns:

Nu exista niciun risc daca s-a spalat

| Dennys1521 a răspuns:

Sa spalat inainte sa-ti introduca degetu in vagin?
daca da...
nu sunt sanse

| DCSHOE a răspuns:

Din cate stiu eu, apa nu are spermatozoizi, poate tu stii altfel. laughing
Lasand gluma la o parte, nu, nu poti ramane daca s-a spalat.

| Laur_7277 a răspuns:

Ce crezi? esti insarcinata! si ce mai crezi? copilu o sa fie hidos big grin ps:da-mi funda

| aiax a răspuns:

Daca a ejaculat in interiorul vaginului si nu era protejat da exista sansa unei sarcini