| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Acum 3 ani un baiat care este prieten cu un var de al meu mi-a cerut sa fiu prietena lui insa l-am refuzat dar am ramas prieteni. Dupa un timp cand ne-am intalnit iar fiind putin baut m-a sarutat si l-a intrebat pe prietenul care era cu el daca ii place ce prietena frumoasa are.In urma cu 2 saptamani am fost undeva impreuna cu masina cu varul meu cu el si cu inca doua verisoare.Nu mai fusesem in satul in care locuiesc ei de 1 an. Mi-a zis ca parca trecut un secol de cand nu mai m-a vazut apoi a inceput sa ne spuna ca a fost in Franta si ca ar vrea sa mai mearga, dupa care i-a zis uneia dintre verisoarele mele care este mai mica cu un an decat mine ca daca ar fi sa mai plece iar ar pleca cu ea dar nu in Franta ci ar merge undeva mult mai departe. Oare ii mai place de mine sau acum o place pe vara mea? va multumesc

Răspuns Câştigător
| Amalia2305 a răspuns:

Sunt 3 situatii (parerea mea ). :
1.isi bate joc de amandoua
2.te place pe tine si ca sa te faca geloasa a vorbit asa cu verisoara ta, sau poate pur si simplu vroia sa-ti vada reactiabatting eyelashes
3.o place pe verisoara ta...dar aici nu vad de ce te-ar fi sarutat si te-ar fi numit prietena cu sensul de iubita in fata amicului sau.
dar eu cred ca este a2a variantahee hee sper ca te-am ajutat. funda puppy dog eyes?batting eyelashes