| UrsuletzKiokolatiu a întrebat:

acum cateva saptamaini m-am despartit de un baiat... dupa o saptamana mi-a spus ca inaca mai tine la mine dar simte k nu e momentul sa o si arate iar acum se supara p mine din orice prostie cum ar fi k nu l-am salutat... voi ce credeti ca are; si sa mai vb k el sau nop?big grin

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Doamne Fereste, asta nu am mai auzoit`o x_x. Cica tine la ea dar simte ca nu e momentul sa o arate.Pai deja a aratat ca tine la tine tocmai prin faptul ca a avut curajul sa o spuna.
Iti place sau nu? Daca da, mai poti incerca daca nu trimite-l direct in "Recycle Bin".

| dariaelena a răspuns:

Eu cred ca el mai tine la tine.si se oftica daca nu il bagi in seama,sau daca lui i se pare ca tu il ignori.Daca ar fi bine sa vb cu el sau nu, tu stii... daca mai simti ceva pentru el at vb... daca nu mai simti nimic, daca l'ai uitat si crezi ca te enerveaza gesturile si cuvintele lui ar fi mai bine s n mai vb cu el