| Tanita_2385 a întrebat:

Helppsadcrying tin foarte mult la un baiat doar ca el o iubeste pe alta a fost cu ea cateva luni dar s-au despartit pentru ca ea a trebuit sa plece in strainatate si la vara vine inapoi. El stie ca il iubesc si mi-a spus de multe ori ca daca se baga cu mine o face doar asa ca sa fiu eu fericita. Acum 2 saptamana ea i-a spus lui ca nu mai vrea sa se impace cu elbig grintongue si desigur a venit la mine si na in momentul de fata suntem impreuna si tot imi spune ca ma iubeste cand ne intalnim si prin mesaje dar nu stiu ce sa mai cred oare chiar tine la mine sau doar spune asa ca sa fiu eu "happy"happy (funda)big grin

Răspuns Câştigător
| Deea_2510 a răspuns:

Hey,am citit toata povestea cu sufletul la gura.sunt sigura ca tine la tine.acum de iubit.nu cred ca te chiar iubeste atat de serios mai ales ca el iubea pe altineva, dar cu timpul o sa renunte de tot la acea fata si va fi concentrat numai pe tine.de fapt nu e vorba ca nu te iubeste dar se gandeste inca la fata aia.Stai linistita cu timpul o sa se indragosteasca de tine total daca totul merge bine si incetul cu incetul nu va mai fi atras de acea fata.eu am fost sincera iti spun din propria experienta. oricum nu te ingrijora.dar momentan incerca sa nu te super indragostesti de el ca sa fie totul mai sigur.pentru binele tau! succes si ai grija:*

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vrei parerea mea sincera? Poate ca ii placi, dar in tine el a gasit mantaua de vreme rea.Adica,indiferent ce se va intampla cu cealalta, el nu e singur, te-a gasit pe tine.Are cu cine sa-si petreaca timpul.Pana la vara,cand o veni cealalta va fi cu tine.Din momentul in care va aparea,sa te astepti sa o stearga..."englezeste",motivand ca el a vrut ca tu sa fii fericita,de-aia a stat cu tine, acum ti-ajunge, ai fost fericita destul.Intelegi? Acum te iubeste.Dar daca te iubeste intr-adevar, se va hotari la vara.Fii realista si nu-ti arunca singura cu praf in ochi, el iti spune ceea ce tu vrei sa auzi. Oricum, tu decizi...

| andu_9113 a răspuns:

Daca ti'a spus ca sta cu tine doar sa fi fericita probabil iti spune te iubesc tot din acelasi motiv.
intreaba'l daca te iubeste cu adevarat sau iti spune aceste cuvinte ca sa nu te raneasca.
probabil tine la tine ca la o prietena si vrea sa fi "happy"

| Adda19 a răspuns:

Paiiibatting eyelashes. Poate e cu tine sa o uite pe aia happy. Nu`ti fa griji :*. Daca nu te iubeste, o sa ajunga sa te iubeasca. happy. Oricum, nu cred ca s-a pus cu tine doar sa fi tu " Happy. ". sau, poate ca da. Dar, uneori, baietii se combina cu alte fete pentru ca sa le uite pe fostele prietene. big grin. Sfatul meu este sa traiesti momentul si sa profiti de fiecare clipa cu el :*. Bafta`batting eyelashes