| Aniiia a întrebat:

Acum o saptamana si ceva, am vorbit pe mess cu un baiat pe care-l plac si mi-a spus ca si el ma place si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu am vrut si am zis DA! Dar el dupa aia a inceput sa rada si sa spuna ca suntem prea micicryingeu am 11 ani si el 13. Apoi, eu rusinata am spus"Hai si tu chiar m-ai crezut?" si el a spus ca nu si dupa aia mi-a spus ca daca vreau serios. Si eu am spus ca suntem prea micisadsi inseamna ca l-am refuzat si l-am intrebat daca e suparat pe mine si el mi-a spus sa-l las in pace, ca normal ca e suparat. L-am mai salutat de vreo cateva ori si mi-a spun sa-l las in pace, atata tot. Oare ma mai place?cryingcryingAm facut bine ca i-am spus aia?cryingCe credeti ca se va intampla? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mai ai timp de baieti! Am observat ca el e nesimtit de mic si nu e bine.Lasa-l in pace! Daca nu e hotart e treaba lui, si nu trebuia sa reactioneze asa, macar din respect is bunul simt putea vorbi cu tine ca amici nimic mai mult.Eu cred ca ai procedat corect ca i-ai zis ca sunteti prea mici, si cred ca asa facea si a 2 oara, incepea sa rada de tine.Eu cred ca nici el nu stie ce e in capul lui...

3 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
Ai dreptate sunteti prea mici deci lasa-l in pace oricum cred ca vroia sa isi bata joc de tine daca a reactionat astfel, ai timp de dragoste viata este inainte!
Dar daca il iubesti prea mult nu te face sa superi intreaba-l daca el chiar este serios in ceea ce a spus, dar intreaba-l fata in fata si daca nici asa nu vrea sa iti spuna adevarul incearca sa-i inttrebi prieteni sau prietenele tale sa-l intrebe pe el.

| lynes a răspuns:

Wow.E cam inganfat tipul.Adica,si el ti-a facut la fel.Care-i problema lui? Dece ti-a mai zis asta? Uite poarerea mea: uita de el! Mai sunt barbati, ok?
Bafta!:*

| NoNamePlease a răspuns:

Saku970, as zice contra si eu am 13 ani si 6 luni,acum nu e vorba de dragostelaughing, ci este vorba despre o prietenie frumoasa intre un baiat si o fata, putin mai mult ca amici. Unii baieti vor sa se creada nu stiu ce si ranesc simpatiile din jur.Nu cred ca te placea prea mult, pentru ca daca era asa vorbea cu tine si dupa aceea(ma ai exemplubig grin).Tu (ania)ar fi bine sa-l lasisad, sau daca nou se va intampla inca odata si va fi mult mai rau///