| Deduleț a întrebat:

Acum cateva saptamani m-am intalnit intr-o tabara cu un baiat si m-am imprietenit cu el si sora lui.Sora lui mi-a devenit buna prietena,si,la un moment data cand ma plimbam pe afara cu ea am vazut un baiat care a trecut pe langa noi, a salutat-o si a plecat. Dupa ce a plecat am intrebat-o cine e si mi-a spus ca il cheama Andrew.Ei bine, m-i se pusese pata pe el raaulaughing Cand Julie(prietena care m-i l-a prezentat) si-a dat drumul la gura din greseala cand vorbeam cu ea pe mess(el find la ei acasa pentru ca era un prieten de familia) el a aflat ca sunt indragostita de el.Cand Julie a plecat de la calculator,mi-a spus ca nu ma place(cam recelaughing ) si eu i-am spus ca am zis doar ca e dragut, si ca ea a inteles gresit.El mi-a zis ca si el considera ca sunt draguta, si apoi a venit Julie.Acum intrebarile:1.El ma place si face pe inabordabilul? 2. Daca nu, pot sa-l fac sa se indragosteasca de mine din moment ce crede ca sunt draguta? 3. Daca da, ce pot sa fac? Cine are chef de caterinca nu are ce cauta aici happy fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

1.Cum adica si-a dat drumul la gura? Ti-a spus ceva care sa iti dea de inteles ca te place?
2. Daca nu, incearca sa te bagi intr-o conversatie cu el, dar nu insista daca vezi ca el chiar nu reactioneaza.
3. Daca ii place de tine va veni totul de la sine stai linistita.Dar nu te lasa dusa de val si zbori direct la el in brate mai ales ca nu il cunosti destul de bine

| Deduleț explică (pentru Roxxxxi):

1.Nu...ea si-a dat drumul la gura si asa a aflat el(de la ea)laughing
3.Ba il stiu destul de bine, si avem o gramada de chestii in comunhappy

| Roxxxxi a răspuns (pentru Deduleț):

Inteleg.Dar incearca sa fi mai conservatoare.Sa fi inteligenta sa nu sari pe el sa nu te considere o persoana pe care oricine o poate avea asa usor.

| Deduleț explică (pentru Roxxxxi):

Ok,multumesc de raspunshappy si o sa incerc. Daca tot ma ''respinge'', nu e capat de lume, nu?hee hee

| Roxxxxi a răspuns (pentru Deduleț):

Exact! nu are de ce sa te respinga daca esti o fata calumea :* Cu multa placere happy

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deja la 14 ani i ti arde de iubit? Si nu e deloc caterincă, este o întrebare serioasă.

| Deduleț explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc de raspuns, mai am putin si fac 15.Macar eu nu imi pierd virginitatea la varsta asta, ca altele.Si o, te rog, ma certi pe mine, cand fetele de 11 ani sunt ''indragostite'' si fac greseli care le regreta toata viata.Fii linistit, eu doar il iubesc, si daca vrea sa facem sex, il refuz cu o palma a la eulaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Deduleț):

Super tare.

| petronela17 a răspuns:

1.e posibil sa ai dreptate sau doar a zis ca esti draguta, doar din respect...
2.cu dragostea nu te joci, ea vine singura la tine, sau la altcineva, poate in caZul vostru "tu il iubesti pe el si el pe alta,"
3....zambestei mai deswinking, cine stie poate viitorul ti se va schimba!