| MizukiChan a întrebat:

Acum catva timp un baiat m-a intrebat daca il plac (chiar daca el iese cu prietene de ale mele prin oras si vorbeste despre ele), insa eu imi amintesc ca nu i-am dat niciun semn deoarece nu imi placea de el atunci. Acum simt ceva pentru el. Dar ceea ce vreau sa stiu e ca de ce m-a intrebat daca il plac. Raspuns va rog :* funda :*

Răspuns Câştigător
| DaemoNsl a răspuns:

Raspunde ironic
"Daa, foarte mult, cum sa nu-mi placa de tine"

| MizukiChan explică (pentru DaemoNsl):

Merci. Am sa incerc big grin

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Omul in viata mai si glumeste.

| NoRegretsxx a răspuns:

Cum de ce? Ca e curios. Acum tu da-i raspunsul.

| robi1990 a răspuns:

Poate simte ceva, iar tu nu iti mai pune atatea intrebari si raspundei

| MizukiChan explică (pentru robi1990):

Da... Dar exista si posibilitatea sa fi glumit, si nu vreau sa ma fac de râs -.-.

| robi1990 a răspuns (pentru MizukiChan):

Nu te faci de ras, incerca