| nebunatica_2307 a întrebat:

Buna TPU:*
acum este perioada cand ar trebui sa imi vina menstruatia...de 2 zile au inceput sa ma doara sanii dar imi este teama ca as putea fii insarcinata... oare ma dor ca trebuie sa imi vina sau de ce?
help me... funditasad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dor pentru ca iti crescwinking.
nu ai cum sa fii insarcinata nu te speria :*

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ne-ai spus daca ai avut contact sexual protejat sau neprotejat. Daca stii ca nu te-ai protejat, este foarte posibil sa fii insarcinata.

pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Daca ati facut protejat atunci riscul este mic. Prezervativul nu se rupe asa, cu una cu doua. Totusi, esti pregatita? Facem de multe ori lucruri fara sa ne gandim la urmari: copii, responsabilitati, sau avort, o viata cu regrete si suflet manjit...
http://www.avort.ro/
http://www.sfaturiortodoxe.ro/_avort.htm
Eu nu sunt ortodox, dar stiu ca orice biserica crestina se opune avortului. Am ales adresa asta intrucat cei mai multi romani sunt (se declara) ortodocsi.
Domnul sa fie cu tine.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, poate fi sindromul premenstrual. Stai liniştită. Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| aangelia a răspuns:

Si pe mine ma dor cu 2 saptamani inainte tongue

| nebunatica_2307 explică:

A fost contact protejat... dar totusi imi e teama ca poate s`a rupt sau nu stiusad

| Anonima_8669 a răspuns:

Pai te dor din cauza ca iti cresc.si doar dac ai faucto poti zice ca ai putea fi insarcinata dar altfel.nu stiu

dar s-ar putea sa-ti vina. dar acum iti cresc sani si de asta te dor.nimic gras