| SpeșălGirl a întrebat:

Acum mai mult timp un baiat mi-a placut insa eu eram cu cineva si l-am refuzat, insa pe parcursul clasei a 6-a a inceput sa mi se para un tip dragut.Acum fac 14 ani si il plac,e pima data cand ma indragostesc cu adevarat,restul "relatiilor" au foast doar niste prostioarelaughing. Stiu ca probabil, unii veti spune ca e prea devreme si ca ar trebui sa imi vad de scoala, insa am note bune si ma simt pregatita pentru o relatie.Il plac foarte mult,adica stiti si voi momentele acelea,in care, dimineata te trezesti cu o ora mai devreme ca sa iti alegi tinuta potrivita pentru scoala, ca sa ii placa si baiatului de care esti indragostita.Cand il vad am fluturi in stomac.Cand sunt in fata lui,din cauza emotiilor nici nu mai pot merge.El acum nu ma mai place si nu stiu ce sa fac, dar ma simt foarte prost.M-am tuns si incerc sa arat cat mai bine, ca sa il atrag macar putin.Ce credeti? S-ar mai putea intoarce la mine?

3 răspunsuri:
| Angelina01 a răspuns:

Esti copil nu iti trebuie relatie ca baietii vor doar...dar poti incerca prin ai spune lui ce simti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex. Dragostea trece prin stomac doar daca ai p8la mare.

| mihnulet a răspuns:

Stiu prin ce treci,(sunt baiat) am un an in plus de tine...

Deci el a plecat deoare ce nu intelege cu adevarat cea ce simti(adica ori te insceala ori vroia decat sa te faca putin fericita). in alte cazuri s-ar putea sa se intoarca la tine doar ca nu conteaza de cat inveti iar de cum arati dacat putin(putin sa nu intelegi alt ceva), cea ce conteaza este cum arati in interior aproape toti baieti cauta niste fete care sa nu le fie rusine cu iubitul ei intelegi? si trebuie sa ii arati ca ai spiritul puternic, si atunci poate se va intoarce, daca nu inseamna ca nu ii pasa de tine, da stai calma ca o sa vina alti atunci...(tiasi fi spus sa fi tu insati doar ca in cazul asta trebuie tratat altfel, nu conteaza varsta ci experientele nu uita)