| ebogdan64 a întrebat:

Acum o saptamana iubita mea mi-a facut sex oral, eu am ejaculat in gura ei. Dupa ne-am spalat amandoi pe maini, insa a mai ramas putina sperma pe degetele noastre. Dupa, eu am inceput sa o masturbez peste pantalonii de pijama si peste chiloti. E posibil sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Nu, nu este posibil.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibila aparitia unei sarcini in asemenea situatie.

| Necunoscut112 a răspuns:

V-aţi spălat pe mâini şi totuşi a mai rămas puţină spermă pe mâinile voastre? Nu ştiţi cum se foloseşte apa şi sapunul?

| Andreea_Andree_1997_1Nxh a răspuns:

Daca nu i-ai bagat degetul nu poate ramane gravida.

| ebogdan64 explică (pentru Andreea_Andree_1997_1Nxh):

Nici nu am indraznit sa fac asta, doar cele mentionate mai sus

| Andreea_Andree_1997_1Nxh a răspuns (pentru ebogdan64):

Atunci poti sta linistit, nu va aparea nicio sarcina.