| Mariiaaa a întrebat:

Buna TPU.happyAcum stau si ma gandesc la copilaria mea. Mie dor de noptile pierdute prin cartier. Mie dor sa stau cu aia mari, mi-e dor de jucatul pititea care dura pana pe la 2 -3. Mie dor de tot ce a insemnat copilarie. Mie dor cand ma pedepsea mama si nu ma mai lasa sa ies afara, dar nimeni nu a putut sa-mi ia acea bucurie. Mie dor cand ma dadeam in leaganu din spatele blocului. Mie dor de tot, acum am 14 ani si nimic nu mai ela fel, ma simt matura si astama face sa sufar.straight face
Da, voua nu va e dr de copilarie?happystraight face

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Oho, mi-ar mai placea macar o zi sa fiu mica.
desi... asta ar insemna sa trec iar prin toate rahaturile.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu am 17 ani si in vacanta m-am jucat pitulushu. nu trebuie sa ti s termine copilariawinking.

| Roll a răspuns:

Iti dau dreptate asa eram si eu la 14 ani.la 18 ani deja trecusem prin doua divorturi si aveam doi copii si plateam pensie alimentara. ce sa mai spun ca in curand voi deveni bunic? deci copilaria ta s-a cam sfarsit o data cu varsta asta de 14 ani. ar trebui sa lasi scoala si sa cauti un job.
pfffffffff

| imposiblegirl a răspuns:

Eu am 16 ani si ink ies cu astia mai mari.nu stiu dc u consideri ca la 14 ani ti s-a terminat copilaria.de exemplu si acum parintii te mai pot pedepsi

| Murthag a răspuns:

Nubig grin la 13 ani ma simt si eu matur, dar sunt copilaros. Inca ma mai joc pititea, chiar daca sunt inalt si sunt gasit repede laughing Si inca imi petrec timpul cu cei mari... waiting rockerii de pe faleza au 15-16-17-18 ani...eu 13 juma' big grin