| Nathalie18 a întrebat:

Adresez intrebarea asta mai mult baietilor dar orice raspuns e binevenit! Cum va simtiti atunci cand sunteti primul cu care o fata are o experienta sexuala. este importanta chestia asta pentru voi? Va face sa va simtiti speciali sa stiti ca acea fata n-a mai fost "atinsa" de nimeni? Sau vi se pare ca nu are rost sa va pierdeti vremea pentru ca ea fiind virgina nu stie ce sa faca in pat.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Raspuns neutru =sweetangels are dreptate, dupa ce tensiunea acumulata trece acel baiat isi pierde interesul fata de fata aia

| mihai69 a răspuns:

Deşi nu am avut din păcate vreo astfel de experiență, pot să spun cum m-aş fi simțit dacă ar fi fost să fie.
M-aş simți în al 9-lea cer să simt că fata ține la mine aşa mult încât îşi învinge orice reținere şi inhibiție ca să mi se ofere.
Ce dacă nu ştie ce să facă? Poate să-nvețe!
Dar de alea care au ani de viață sexuală şi tot n-au habar ce să facă... ce am putea spune?!?

| Freya1 a răspuns:

Si pentru fete si pentru baieti este foarte placut sa stii ca esti primul sau prima acelui om deoarece e o dovada mai mare de iubire este si este un sentiment unic ca este doar al tau

| Nemessys a răspuns:

Contează chiar foarte mult. As vrea ca iubita mea sa fie virgina și chiar m-as simți foarte bine dacă ar fi așa. Evident. lucrul ăsta devine acceotabil în timp. Adică nu pot sa am pretenția de la una de 30 de ani sa fie virgina. Pe mine nu mă interesează experienta. Nici eu nu am experiență deci... m-as bucura mult dacă ar fi virgina. Și pana la urma urmei toata lumea învață.

| HadesSs a răspuns:

Din propria experienta, nu e mare chestie ca e virgina, nu te ajuta cu nimic, o dezvirginezi ea da de gust si atunci se intreaba, oare o sa ma rezum la un singur barbat si cu siguranta v-a mai incerca si cu altii. Asa ca mai bine sa nu fie virgina sa stie ce vrea de la viata si sa faci un sex nebun cu ea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata virgina prima data in pat cu iubitul este precum calul salbatic. Bine. Nu toate.

| sweetangels a răspuns:

De obicei, baietii ajung sa-si bata joc de astfel de fete, din pacate! Cunosc doar un caz in atatia ani care a ajuns la altar. Restul le-au inselat cu curve sau au trecut la alte relatii dupa ce au obtinut ce au dorit cu virgina, au dat-o rapid uitarii pentru niste fete mai vesele, mai dezinhibate si evident, dezvirginate (de altii)!

| bogdan72 a răspuns:

N-am simtit niciodata in viata mea nevoia asta de a avea o tipa in proprietate, sa fie "numai a mea", sa "mi se ofere numai mie", sa fiu "barbatul ei", sa-mi ofere virginitatea etc. Mi se pare ca e o inechitate fata de femei, de altfel.

Daca chiar imi place asa mult de o tipa virgina, evident ca o sa astept pana se simte pregatita, dar il vad ca un sacrificiu din partea mea, pentru ca dezvirginarea e o bataie de cap in plus.

Iar fetele care se comporta de parca au cine stie ce a 8-a minune a lumii intre picioare, un taram sacru neexplorat, locuit numai de zei, neatins inca de mana omului, ma enerveaza. Putem sa trecem peste conceptia ca tipele care mai fac sex de dragul de a face sex (si e destul de ok sa iti placa sexul, daca esti om) sunt curve? Eu chiar le apreciez, au curaj, au personalitate, isi asuma faptele si consecintele posibile.

Răspuns utilizator avertizat