| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Intrebarea este adresata mai mult baietilor! Deci: Daca la primul contact sexual cu o fata[virgina] himenul este deja rupt[accidental] are vre'o importanta? Adica este chiar asa mare chestie sa fi tu cel care il rupe daca fata este virgina?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Nu are o asa mare importanta, asta depinde de fiecare baiat, daca ar fi sa o luam stric profesional (medical) fata nu mai e virgina chiar daca nu a avut nici un act sexual pentru ca himenul e rupt, deci nu mai e virgina, asa zic medicii. Tu acum nu ar trebui sa nici o problema, odata ce fata nu a facut sex cu nimeni pana acum...
Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzz

4 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Pai acel himen ne face sa fim mai linistiti, stim ca nu vom putea fi comparati, daca o dam neprotejat stim ca avem mai putine sanse se a lua nu stiu ce boala...Si daca ii explici cum sta treaba va intelege, mai bine asa decat sa ii spui ca esti virgina, si dupa sa scape imediat in tine (ps:un penis sensibil simte cand rupe un himen)winking

| Kidd_6010 a răspuns:

Nu e nici o problemawinking.

| unique_2274 a răspuns:

Fata este virgina. Chiar daca si-a rupt himenul accidental.Virgina este pana la primul contact sexual.Depinde de la baiat la baiat. daca este "mare chestie" sau nu.

| TheGuardianAngel a răspuns:

Pentru baieti nu conteaza neaparat daca are himenul rupt fata, conteaza sa fie ei primii care o fac cu aceea fata. Din moment ce acel baiat stie ca nu e primul, va fi ingrijorat in timpul partidei sexuale ca va putea fi comparat cu un altul care a facut acelasi lucru ca el inainte.