| NataliaNicole a întrebat:

Buna TPU:* ajutati.ma si pe mine cu un sfat puppy dog eyes deci am cunoscut un baiat pe o retea de socializare (facebook) e foarte dragut si am vb apoi prin msg mult si vb atat de frumos cu mine (o data am fost cu mama in oras sa-mi iau ceva de imbracat si am ajuns la takko si a inceput o ploaie groaznica iar el fiind ingrijorat a vrut sa vina dupa mine cu umbrela si sa mergem la el ca statea aproape dar nu am vrut.)dupa cateva zile ne.am intalnit si cand m-a vazut deja a sarit pe mine si a vrut sa ma sarute dar eu nu am vrut. apoi am mers la o scara si tot insista sa ma sarute dar totusi nu am vrut. apoi mi-a luat tel si s.a uitat in msg iar eu m.am agitat si voiam tel inapoi iar el credea ca ascund ceva si negasind nimic a chemat pe cineva care stia sa umble cu tel si acea pers l.a intrebat daca sunt gagica lui iar eu m.am repezit si am spus ca nu ca sa-mi dea tel inapoi si mi l-a dat. apoi m.a pupat pe cap si a plecat. dupa aceea am vb pe net si l.am intrebare daca suntem impreuna si a zis ca da. dupa cateva zile nu mai vb cu vb inainte cu mine debea mai imi adresa o vorba ..atunci am aflat de la o prietena ca el vb cu alta si atunci cand m.a chemat la el vroia doar sa ma futa..am ramas socata dar se poate sa nu fie adv ..acum ma vor o multime de baieti chiar frumosi si draguti dar mi.e tot la el imi sta gandul sad nust ce sa mai fac.
orice parere e bine venita:**

Răspuns Câştigător
| CGF31 a răspuns:

Buna NataliaNicole
In ziua de azi sunt atatea feluri de baieti incat nici nu stii in cine sa te mai increzi.
Dar prin ceea ce ai relatat, acel baiat a avut o tactica care nu ia reusit. Cum sunt multe metode de agatat postate pe acest internet a ales, a invatat-o pe asta, cea mai simpla si a vrut sa o puna in aplicare cu tine.
Sper ca ai invatat ceva din intamplarea asta. Majoritatea baietilor vorbesc foarte frumos pe retele de socializare, par a fi interesati de o fata, pierd noptile ca sa o convinga ca el este cel mai bun, intelegator si fidel dar in mintea lui este doar o tactica. Dupa ce a observat ca nu ii merge cu tine a batut in retragere si cum baietii nu prea dau papucii, ci doar se distanteaza asta a facut si el cu tine. Si-a indreptat atentia spre o alta prada care cu siguranta va cadea.
Crede-ma ca am studiat comportamentul mai multor baieti si tin sa-ti marturisesc ca ceea ce ti-a spus prietena ta este purul adevar. Dar don't worry...be happy ca nu s-a intamplat altceva. Si poate ca ar fi timpul sa iti indrepti atentia spre baieti/barbati care aprecieaza o fata prin ceea ce este nu doar placeri carnale.

5 răspunsuri:
| Cristina45 a răspuns:

Lasa-l fato, exact acelasi lucru am patit si eu, a vrut doar... si l-am trimis direct la sursa imd laughing) deci mai bine nu te mai gandi al el, nu merita catusi de putin atentia ta, plus ca mai sunt ogramada de baieti in lumea asta intreagawinking

| Dariusuu a răspuns:

Draga mea, data viitoare respectăți intimitatea.Cum să-l lași să se uită la mesajele tale? Până la urmă e ceva intim, nu?

Dă-i pace tipului, dacă vrea ceva serios de la tine îți va demonstra el.

| grab a răspuns:

Pai daca iti sta gandul numai la el inseamna ca te-a impresionat duritatea lui si te-a dominat. Iti place sa fii dominata, clar. Culoarea parului e un argument (a se vedea celebrul personaj de pe vremea cand eram eu in generala: Peggy Bundy).

Daca te simti stapana pe sarmul tau si pe "franele" lui faceti o cursa impreuna. Testati-va compatibilitatea si riscati-va la o relatie, dar nu sex din prima seara stii tu melodia aia. happy

Bafta!

Si data viitoare paroleaza-ti ecranul.

| Anistoroaia_Ionut_1996 a răspuns:

Exact cum zici tu. El a vrut doar sa te ****, asa sunt baietii.

| rainysunset a răspuns:

Buna,
Nu stiu cati ani ai, dar cu cat o sa cunosti mai multi oameni ai sa vezi ca nu toti cei care iti vorbesc frumos au si intentii bune. Asta nu inseamna ca nu mai poti avea incredere in nimeni, ci trebuie sa deschizi ochii bine si sa vezi cine tine la tine cu adevarat, cine iti vrea binele si cine are interese ascunse.
Modul in care s-a comportat a fost tare ciudat si urat. Tine mine ca faptele conteaza, nu vorbele.
Sfatul meu e sa iti indrepti atentia spre altceva/altcineva si sa-ti ocupi timpul si mintea cu chestiile care te pasioneaza.
Ai grija de tine si capul sus! happy