| sexydienutza a întrebat:

Bunna TPU. Aseara m.am intalnit cu iubitul meu. Ne.am sarutat si peste cateva minute a incercat sa imi descheie sutienul. nu l.am lasat i.am zis ca nu dar apoi mi.a bagat mana pe sub tricou si mi l.a descheiat. A vrut sa imi bage si mana in... dar nu l.am lasat, i.am zis ca e prea mult. Apoi a inceput sa imi sarute sani sa imi faca semne pe gat. Si ma strangea foarte strans in brate, a zis ca nu vrea sa ma piarda nici o data voi fi doar al lui. Si cand ma strangea in brate ii simteam cat de tare ii bate inima..Si eu l.am intrebat de ce ii bate inima asa si el a zis ca ma iubeste inima lui e a mealove struck ma iubeste enorm. Oare e adevarat? FUNDOI... Celui mai bun raspuns. Fara luat la misto

9 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sunt de acord cu raspunsul anterior, fatoo, este evident ca tipu` vrea doar sex.Cati ani ai? Cred ca si un copil de gradinita si-ar da seama de asta. Sper ca nu te superi din cauza ca iti raspund asa, dar pur si simplu asta este adevarul.Mama ta nu te-a informat de pericolele ce te pandesc in ziua de azi si de cat de smecheri sunt baietii? E clar,daca a vazut ca nu l-ai lasat sa mearga mai departe, pentru ca este evident, el isi dorea sex, a inceput sa te ia cu vorbe dulci, ca poate te-o imbuna si te-o face sa ai incredere in el.Eu cel putin, nici nu as mai sta la discutii cuu o astfel de persoana, in primul rand ca nu te respecta.Se presupune ca intr-o relatie, partenerii trebuie sa se respecte dar vad ca la voi, asta lipseste cel mai mult, cel putin din partea lui.Cat despre "inima care-i batea foarte tare"laughing,astea-s povesti de adormit copii[[fara suparare].Tie nu ti se intampla sa iti bata inima tare? Tuturor ni se intampla,poate a facut baiatul sport inainte sa va intalnitilaughing. Acum,serios vorbind,poti sa faci ce vrei,e viata ta si tu decizi dar relatia voastra nu are viitor, dupa ce va obtine ce vrea de la tine[sex] te va parasi si iti vei da seama ca am avut dreptate.Tu poate ai incredere in el si il iubesti, dar asta nu inseamna neaparat ca si el simte la fel. Sper sa imi urmezi sfatul, chiar sper sa te desparti de tip, sau macar sa discutati despre acest lucru si sa ii spui ca nu esti de acord cu modul in care procedeaza.winkingBye!

| sexydienutza explică (pentru LifeIsColour):

Auzi am zis fara bataie de joc... Daca ai chef de mistouri nu mai raspunde...

| LifeIsColour a răspuns (pentru sexydienutza):

Buna,deci chiar nu am vrut sa ma intelegi gresit, eu nu am vrut sa fac misto de tine, insa trebuia sa te astepti la astfel de raspunsuri cand ai pus o astfel de intrebare.Pe bune acum, cica"si eu l-am intrebat de ce ii bate inima asa de tare si el mi-a spus ca inima lui e a mea, ma iubeste enorm".Hai sa fim seriosi, din moment ce a incercat sa iti desfaca sutienul si sa te sarute pe sani, asta nu inseamna iubire nici pe departe.In fine, nu este problema mea, fa ce vrei cu viata ta, vad ca daca o persoana iti da sfaturi si incearca sa iti deschida ochii, tu in loc sa-i multumesti ii spui ca face misto de tinewinking!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca ii batea inima ca era excitat. orice organism se comporta asa cand apare excitatia sexuala

| papusica987 a răspuns:

Era excitat de aia ii batea inimahee hee
normal ca vorbea asa frumos, ca sa obtina SEX!

| Burlacu006 a răspuns:

Pai inseamna ca arati bine si ca vrea sa faca sex cu tinewinking

| aida009 a răspuns:

Cred ca daca te iubeste cu adevarat va putea astepta suficient pan te simti pregatita.

| Kaizaren a răspuns:

Dupa cum ai spus, mie mi se pare ca vrea doar sex... dar oricum faci cum vrei... e viata ta! happy

| Miir3la a răspuns:

Ai un nume cam obraznic pentru o fata asa timida, sexydienutza!